Manisa’da Teksas’ı Aratmayan Çatışma

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde firari olan S.K. isimli şahıs ile kimliği öğrenilemeyen bir şahsın yakalanarak adli kontrol için hastaneye getirildi. Eli silahlı 15 kişinin şahısları kaçırmak için geldiği anlaşılınca çatışma çıktı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde polis ekiplerinin, firari S.K. ve kimliği basına yansımayan bir suçluyu yakalamak için başlattığı operasyon sonucunda şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şahısları hastanede ki kontrollerinin yapılması getiren polis ekipleri, hastanede hiç beklemedikleri bir olayla karşı karşıya kaldılar.

SİLAHLI 15 KİŞİ SUÇLULARI KAÇIRMAYA ÇALIŞTI

Hastane çıkışında pusuda bekleyen ve kaçırma eylemini gerçekleştirmek için daha önceden plan yaptıkları anlaşılan 15 kişi, suçlulardan S.K.’yı bir şahsı kaçırmaya çalıştı. Olayı süratle farkede ve kavrayan polis ekipleri müdahale etmekte geç kalmadı.

Polisin soğukkanlı davranması ve tecrübeli olması, olası bir facianın önüne geçti. Polis ekiplerinin sert müdahalesiyle karşılaşan saldırganlar neye uğradıklarını şaşırdı. Suçlulardan S.K.’nın polislerden kaçarak kantine girmeye çalışması ve polisin ateş açması sonucu yaralanmasıyla saldırgan panik haliyle kaçtılar. Olay sonrası detaylı inceleme başlatılırken hastanedeki ve civar noktolarda ki güvenlik kameralarının kayıtlarının da toplandığı bilgisine ulaşıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı