Manisa Kırkağaç Kışlası’nda Yangın

Kırkağaç Şehit Jandarma Binbaşı Yavuz Başayar Kışlası'nda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden askerler, itfaiye ekiplerine haber verdi. Kışlaya intikal eden itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek söndürdü. Soğutma çalışmaları devam ediyor.
Manisa Kırkağaç Kışlası’nda Yangın
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manisa’nın Kırkağaç İlçesi’nde bulunan Kırkağaç Şehit Jandarma Binbaşı Yavuz Başayar Kışlası’nda henüz bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı. Yangını fark eden askeri personel, itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar OSB Amirliği bünyesinde bulunan 10 itfaiye aracı gönderildi.

MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

Yangın büyük ölçüde çamaşırhaneyi kullanılmaz hale getirilirken, yaralanma veya can kaybı gibi bir durumun yaşanmadığı açıklandı. Maddi hasarın meydana geldiği yangın söndürüldükten sonra soğutma çalışmalarına başlandı. An itibariyle soğutma çalışmalarının da son bulduğu ve yangının tamamen etkisini yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse olayın gerçekleştiği kışlaya giderek incelemelerde bulunduğu öğrenildi. Yangın sonrasında yapılan incelemeler ışığında, çamaşırhanenin büyük bölümünün zarar gördüğü ve maddi hasar meydana geldiği açıklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.