Mandıra Filozofu’nun Acı Günü

Ünlü sanatçı Müfit Can Saçıntı, geçtiğimiz günlerde köyüne gezmek için giden ve orada kalp krizi geçiren babasının yoğun bakımda hayatını kaybetmesiyle büyük acı yaşadı. Babasını kaybeden ünlü yönetmen ve oyuncu, üzüntüsünü aile üyeleriyle yaşıyor
Mandıra Filozofu’nun Acı Günü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı, babası Muhittin Saçıntı’yı geçirdiği kalp krizi sonrasında yoğun bakımda gördüğü tedavinin sonuç vermemesi üzerine kaybetti. Sungurlu İlçesi’nin Gökçam Köyü’nde kalp krizi geçiren Muhittin Saçıntı bir süredir yoğum bakımda solunum cihazına bağlı olarak yaşıyordu.

Mandıra Filozofu’nun Acı Günü

MANDIRA FİLOZOFU’NDAN BÜTÜN BABA VE OĞULLARA ÇAĞRI

Babası Muhittin Saçıntı’nın kalp krizi geçirmesi ve sonrasında yoğun bakıma alınmasıyla kendisini hastanede bulan Saçıntı, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ülkemizde baba-oğul ilişkisinin zor bir ilişki olduğunu söyleyen Saçıntı, ”Her baba oğlunu, her oğul da babasını sever. Ama ifade etmekte zorlanırlar. Bizimkisi de öyleydi. Herkese çağrım babanızı sevin. Babalar da çocuklarını sevsin. Birbirinize sevginizi gösterin.” sözlerini söyledi.

Uzun bir yoğun bakım sürecinin ardından babasını kaybeden sanatçının ailesiyle olduğu ve acısını ailesiyle paylaştığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.