Mandıra Filozofu’nun Acı Günü

Ünlü sanatçı Müfit Can Saçıntı, geçtiğimiz günlerde köyüne gezmek için giden ve orada kalp krizi geçiren babasının yoğun bakımda hayatını kaybetmesiyle büyük acı yaşadı. Babasını kaybeden ünlü yönetmen ve oyuncu, üzüntüsünü aile üyeleriyle yaşıyor

Ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı, babası Muhittin Saçıntı’yı geçirdiği kalp krizi sonrasında yoğun bakımda gördüğü tedavinin sonuç vermemesi üzerine kaybetti. Sungurlu İlçesi’nin Gökçam Köyü’nde kalp krizi geçiren Muhittin Saçıntı bir süredir yoğum bakımda solunum cihazına bağlı olarak yaşıyordu.

MANDIRA FİLOZOFU’NDAN BÜTÜN BABA VE OĞULLARA ÇAĞRI

Babası Muhittin Saçıntı’nın kalp krizi geçirmesi ve sonrasında yoğun bakıma alınmasıyla kendisini hastanede bulan Saçıntı, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ülkemizde baba-oğul ilişkisinin zor bir ilişki olduğunu söyleyen Saçıntı, ”Her baba oğlunu, her oğul da babasını sever. Ama ifade etmekte zorlanırlar. Bizimkisi de öyleydi. Herkese çağrım babanızı sevin. Babalar da çocuklarını sevsin. Birbirinize sevginizi gösterin.” sözlerini söyledi.

Uzun bir yoğun bakım sürecinin ardından babasını kaybeden sanatçının ailesiyle olduğu ve acısını ailesiyle paylaştığı öğrenildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı