Mancium Token, Önümüzdeki Yıl Listeleme Yapacak!

Henüz yolun çok başında olmasına rağmen emsallerine göre açıklayıcı ve detaycı bir yaklaşımla hareket eden Mancium Token, ilk listelenme haberini de 2022 yılının ilk çeyreğinde vermeyi planlıyor. Oluşturulan yol haritasında açıkça belirtilen Manc Token listelenmesinin ardından peşin sıra gelen yıllarda da farklı oyunlar yayınlanacak.
Takip et
Mancium Token, Önümüzdeki Yıl Listeleme Yapacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manc Token İlk Listelenmesini 2022 Yılında Gerçekleştirecek

Her şeyin başında yol haritasını belirleyerek hem projeye hem de yatırımcılarına olan saygısını gösteren Manc Token, önümüzdeki sene ilk listelenmesini gerçekleştirmek istiyor. DEX ve CEX listelenmeleri öncesi üç aşamalı ön satış sürecinden de geçecek Mancium Token, listelenme haricinde 2022 ve 2023 yıllarında 5 farklı oyunu da yayınlayacak. Ancak şunu da belirtmekte fayda var ki Manc Token ön satış sürecinden token sahibi olanlar listelenmenin ardından token sahibi olanlara göre farklı avantajlara ve fırsatlara sahip olacak.

Blockchain teknolojisi nasıl çalışır?

Bir blok zinciri sistemi, iki tür kayıt, işlem ve bloktan oluşur. İşlemler sadece belirli bir dönemde gerçekleştirilen eylemlerdir. Bunlar bir blokta birlikte saklanır. Blok zincirini daha benzersiz kılan şey, her bloğun bir öncekinin kriptografik karmasını içermesi ve böylece bir zincir oluşturmasıdır. Bir kriptografik karmanın yaptığı, önceki bloktaki verileri almak ve onu kompakt bir dizeye dönüştürmektir. Böylece bu dizileri tahmin etmek imkansız bir hal almaktadır.

Bununla birlikte, zinciri güvenli tutan tek şey sadece blokların birbirine bağlanması değildir. En önemli kaidelerden birisi merkezi olmamasıdır. Yazılımın kurulu olduğu her bilgisayarda yeni bloklarla sürekli güncellenen blok zincirinin bir kopyası bulunur. İşlemleri tutan merkezi bir sunucu yoktur ve her yeni blok zincirin gereksinimlerini karşılaması gerektiğinden, hiç kimse önceki işlemlerin üzerine yazamaz.

Neyin geçerli bir giriş oluşturduğunu tanımlamak için başka işlem gereksinimleri eklenebilir. Örneğin Bitcoin’de geçerli bir işlemin dijital olarak imzalanması gerekir. Önceki işlemlerin bir veya daha fazla harcanmamış çıktısını harcaması şarttır. İşlem çıktılarının toplamı girdi toplamını aşamaz.

Kaynak: https://www.haber365.com.tr/

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.