Manavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay, yangının ardından sinir krizi geçirdi!

Çiftliğinin bulunduğu Antalya Manavgat’ta yangın çıktığını öğrendikten sonra sinir krizi geçiren Tuğba Özay, hastanedeki tedavisinin sonrasında taburcu oldu. Sağlık vaziyeti iyi olan Özay, yangından yayılan dumandan dolayı yaşamını yitiren atıyla bir fotoğrafını paylaşarak “Yaktığınız yerden yanacaksınız” şeklinde konuştu.
Takip et
Manavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay, yangının ardından sinir krizi geçirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur manken Tuğba Özay, Antalya’nın Manavgat ilçesinde 4 farklı noktada çıkan orman yangını sonrası sinir krizi geçirdi. Manavgat’ta çiftliği olan Özay, “Çiftliğimiz ve köyümüz yandı. Beni hastaneye kaldırdılar. Felç geçirdim” diye sevenlerini korkutmuştu. Tedavisinin sonrasında çiftliğine geçen Özay, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yaşadıklarını anlattı.

“MANAVGAT HALKININ CİĞERLERİ YANDI”

Instagram hesabından çiftliğin çevresine kadar gelen yangınlarda dumandan zehirlenerek yaşamını yitiren atıyla bir fotoğrafını paylaşan Tuğba Özay, şu ifadeleri kullandı: “Normalde yayınlamazdım ama yangının acısını herkes ama herkes iliklerine dek hissetsin istiyorum. 2007’de büyük bir yangın felaketi yaşamıştık ve 14 sene sonra daha da büyüğünü yaşadık. Manavgat halkı üç gündür uyumuyor. Manavgat halkı elektriksiz , susuz. Manavgat halkının evleri, tarlaları, hayvanları, işyerleri yandı. Manavgat halkının ciğerleri yandı, yürekleri yandı.”

“BU SOYSUZLUĞU YAPANLAR CENNETTE YER BULAMAYACAK”

“Ormanlarımız, köylerimiz, vatanımız yandı. Geçen yıl fotoğraftaki Tarçın ile çok eğlenceli videolar çekip yayınlamıştım. Aradan 1 yıl geçti ve Tarçın’ın ciğerleri yangının yaydığı karbonmonoksite dayanamadı. Bu şerefsizliği, alçaklığı, hainliği yapanlar, memlekete duyarsız olanlar, mahalle yanarken gülme, eğlenme derdinde olan soysuzlar elbette ki Tarçın’ın gittiği cennette yer bulamayacaklar. Çünkü onlar hem yaşarken hem de öldükten sonra yanacaklar. Yaktığınız yerden yanacaksınız!”

Manavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay, yangının ardından sinir krizi geçirdi!Manavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay, yangının ardından sinir krizi geçirdi!Manavgat’ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini belirten Tuğba Özay’dan haber varManavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay, yangının ardından sinir krizi geçirdi!Manavgat’ta çıkan yangında çiftliği yanan Tuğba Özay, felç geçirdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.