Malezya Kralı Beşinci Muhammed ile Boşanan Oksana Voyevodina’dan Flaş iddia

Malezya Kralı Beşinci Muhammed ile boşanan 2015 Moskova Güzeli Oksana Voyevodina, Leon isimli bebeğinin hayatının tehlikede olduğunu iddia etti.
Malezya Kralı Beşinci Muhammed ile Boşanan Oksana Voyevodina’dan Flaş iddia
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Malezya Kralı Beşinci Muhammed ile boşandıkları ortaya çıkan 2015 Moskova Güzeli Oksana Voyevodina, Leon isimli bebeğine yönelik tehditler olduğuna dair polis raporu tutturdu.

Eski Malezya Kralı Beşinci Muhammed’le boşanmalarından sonra çocuğun kimden olduğu polemiklerinin sonrasında, Rus güzel Oksana Voyevodina, kimliği belirsiz bir kadından oğlunun tehlikede olduğuna dair mesajlar almaya başladı.

OĞLUNUN HAYATI TEHLİKEDE

Voyevodina’nın avukatı İvan Melnikov’un Rus basınına aktardığı bilgilere göre, kimliği belirsiz bu kadın bir ses kaydında Voyevodina’nın bir arkadaşına, Rus güzelin eski Kral’la olan hukuk mücadelesinin oğlunun yaşamını tehlikeye attığını belirtti.

Melnikov, “Polisten bu bilginin yanı sıra reşit olmayan bir kişiye karşı suç işleme ihtimalini araştırmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

SAKLANMAK ZORUNDA KALDI

Voyevodina, daha sonra RT’ye yaptığı açıklamada da şuanda oğluyla beraber saklanmak mecburiyetinde kaldıklarını ifade etti.

1 Temmuz’da boşandıkları ortaya çıkan Voyevodina ile evliliğin sonrasında 2018 senesinin sonlarında tahtından feragat eden eski Malezya Kralı Beşinci Muhammed arasında ‘çocuğun kimden olduğu’ polemiği başlamıştı.

Voyevodina’nın avukatı Yevgeniy Tarlo da müvekkilinin kocasını aldattığına ve çocuğun babasına dair iddiaları ‘külliyen yalan ve kirli imalar’ olarak nitelemişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.