Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu eski sevgiliden tokat yedi!

Şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın, önceki gün iş insanı Tufan Doğan’la nişanlandı. Tören sonrası nişanlısı ve arkadaşıyla eğlenmeye giden Akın, mekanda arkadaşı Mahmut Kırmızıgül ile karşılaştı. Kırmızıgül, Tufan Doğan’ın yanında Ayşe Akın’ın yanağını okşayınca ortalık bir anda gerildi. Nişanlısını masaya götürdükten sonra sinirlerine hakim olamayan Tufan Doğan, Kırmızıgül’e tokat atarak sandalyeden düşürdü.
Takip et
Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu eski sevgiliden tokat yedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Ayşe Akın, geçtiğimiz günlerde bir süredir beraber olduğu iş insanı Tufan Doğan’la nişanlandı. Nişan töreninin sonrasında çift, Nişantaşı‘ndaki bir mekana gitti. Bir ara Tufan Doğan ve Ayşe Akın, lavaboya gidecekken önlerine aynı mekanda eğlenen şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül‘ün oğlu Mahmut Kırmızıgül çıktı.

YAKASINA YAPIŞIP HESAP SORDU

Lavaboya gitmek için yerinden kalkan nişanlı çift, Kırmızıgül ile karşılaştı. Kırmızıgül önceden tanıdığı Ayşe Akın’ı görünce yanağını okşadı. Akın, Doğan’a “eskiden tanıdığım biri” diye oradan uzaklaştı. Ayşe Akın’ı oturdukları masaya götüren Tufan Doğan, kendine hakim olamayarak soluğu Mahmut Kırmızıgül’ün yanında aldı. Kırmızıgül’ün yakasına yapışan Doğan, “Sen kimsin” diye hesap sordu.

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu eski sevgiliden tokat yedi!Ayşe Akın ve Tufan Doğan’ın nişan töreninden bir kare

KIRMIZIGÜL’E TOKAT ATTI

Kırmızıgül “Ben Mahsun Kırmızıgül’ün oğluyum” deyince, Tufan Doğan bar taburesi üstünde oturan Mahmut Kırmızıgül’e tokat attı ve sandalyeden düşürdü. Araya mekan çalışanlarının girmesiyle olayın yatıştırıldığı öne sürüldü.

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu eski sevgiliden tokat yedi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.