Mahsun Kırmızıgül, Twitter’dan Çağrı Yaptı

Bir süredir hastanede tedavi görmekte olan usta sanatçı Erol Demiröz için Twitter hesabından çağrıda bulunan Mahsun Kırmızıgül, acili bir şekilde usta sanatçının B rh(+) pozitif kana ihtiyaç duyduğunu ve yardım beklediklerini yazdı.

Türk Tiyatrosu’nun usta ismi Erol Demiröz bir süredir Başkent Hastanesi’nde tedavi görüyor. 79 yaşındaki usta sanatçının kan ihtiyacının olması nedeniyle Mahsun Kırmızıgül hareketegeçti. Twitter hesabından usta sanatçı Erol Demiröz için yardım çağrısında bulunan Kırmızıgül attığı tweette şu sözlere yer verdi: Başkent Hastanesi’nde tedavi görmekte olan çok değerli sanatçı abimiz Erol Demiröz için B rh(+) pozitif kan aranmaktadır. Kan bağışında bulunmak isteyenlerin kardeşi Veda Demiröz’e ulaşmaları önemle rica olunur.


MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN FİLMİNDE DE OYNAMIŞTI

79 yaşındaki usta sanatçıya yardım çağrısında bulunan Mahsun Kırmızıgül, ”Mucize” adlı filminde sanatçıyla beraber çalışmıştı. Çok beğenilen Aziz karakterinin babasını canlandıran Demiröz, performansıyla bütün film otoritelerinden tam puan almıştı.

Mahsun Kırmızıgül’ün kan bulunması için yaptığı tweet ise şöyle:

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı