Mahsun Kırmızıgül Filminde 147 Down Sendromlu Çocuk Oynattı!

Mahsun Kırmızıgül yeni filmi Mucize 2 Aşk filminde 147 Down sendromlu çocuk oynatarak alkış aldı.

Müzisyen ve Yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül Mucize 2 Aşk filminde güzel bir sürprize imza attı. Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, Vezir Parmağı, New York’ta 5 Minare ve Mucize filmleriyle kendisinden çok bahsettiren deneyimli yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün çok beklenen Mucize 2 Aşk filmi için geri sayım başladı.


MAHSUN KIRMIZIGÜL’DEN ÖRNEK HAREKET

Merakla beklenen Mucize 2 Aşk filmi adeta sosyal sorumluluk projesine dönüştü. Oyuncu seçiminde Mert Turak, Biran Damla Yılmaz, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar ve Şenay Gürler isimlerini tercih eden Mahsun Kırmızıgül, filmi engelli vatandaşlar ve öğretmenlere adadı.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİNİN KONUSU NE?

Doğu Anadolu’da bir dağ köyünde yaşayan ve engelli olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in dram dolu hikayesi ele alınıyor. Mızgin ile Aziz, ailelerine haber vermeden köyü terk ederek bilmedikleri bir dünya olan batıya doğru yolculuğa çıkıyorlar. Kötülerin ve ön yargılı insanların olduğu dünyada sevgiyle ayakta kalmaya çalışan Mızgin ve Aziz hayata tutunmayı, çalışmayı ve dostluğun önemini öğreniyor. Mızgin’in Aziz’e olan aşkı ve bağlılığı izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak gibi.”Mucize 2/ Aşk” FİLMİ 6 Aralık’ta beyaz perdede yerini alacak

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı