Mahruze Teyze, İmamoğlu’na Bir Kez Daha Ters Köşe Yaptı

Ekrem İmamoğlu, dün seçim çalışmaları sırasında "Sana oy yok" diyen Mahruze Teyze'yi Sultanbeyli'deki evinde ziyaret etti. Bu ziyarette Mahruze Teyze'ye "Sana oy verdim" dedirtmek için her yolu deneyen İmamoğlu, her seferinde "Sana oy vermedim" cevabını aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Sultanbeyli’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Seçim çalışmaları sırasında “Sana oy yok” diyen Mahruze Teyze’yi evinde ziyaret eden İmamoğlu, bir kez daha istediği cevabı alamadı.


“SANA OY VERMEDİM”

Eğlenceli anların yaşandığı buluşmada Ekrem İmamoğlu, Mahruze Teyze’ye sık sık 23 Haziran seçimlerinde kendisine oy verip vermediğini sordu. Bu soruyu buluşmada değişik metotlarla sık sık tekrarlayan İmamoğlu, her seferinde “Sana oy vermedim” yanıtını aldı.

“KENDİ ELLERİYLE KETE HAZIRLAMIŞ”

Öte yandan yaptığı ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından bir video paylaşan İmamoğlu, “Mahruze Teyze ile Sultanbeyli Pazarı’ndan karşılaşmıştık. ‘Sana börek, kete yaparım ama oy vermem’ demişti, ben de kendisinden sadece hayır duasını istemiş ve ziyaret sözü vermiştim. Dün kendisine misafir olduk, kendi elleriyle kete hazırlamış, sağ olasın Mahruze Teyze.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı