Mahrem belgeseli kaç bölüm olacak, Mahrem belgeselinin konusu…

15 Temmuz hain darbe girişimine giden sürecin bilinmeyenlerini ekrana getiren Mahrem belgeseli, dev kadrosuyla izleyici karşısına 14 Temmuz’da çıktı. Öbür bölümlerinin ise 15 Temmuz’da izleyiciyle buluşacağı TRT Mahrem belgeseli hakkında ayrıntılar merak ediliyor. Peki, Mahrem belgeseli konusu nedir? TRT 1 Mahrem belgeseli oyuncuları kimler? Mahrem nerede çekildi, kaç bölüm? İşte belgeselle alakalı ayrıntılar..
Takip et
Mahrem belgeseli kaç bölüm olacak, Mahrem belgeselinin konusu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İlk bölümü ile 14 Temmuz’da TRT 1 ekranlarında olan Mahrem belgeseli meydana gelen darbe girişimine dair bilinmeyenleri izleyici karşısına çıkarıyor. Belgeselin çekimleri dört farklı ilde ve 11 hafta da yapıldı. Çekimlerde ise ortalama 2 bin figüran yer aldı.

MAHREM BELGESELİ KONUSU

TRT 1 tarafından hazırlanan “Mahrem” belgeseline ait ilk tanıtım yayımlanmıştı. Belgeselle alakalı yaptığı paylaşımda TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, “FETÖ’nün alçaklıklarını anlatmaya devam ediyoruz. Hain terör örgütünün kirli ve karanlık yapılanmasının, örgüt şemasının, TSK’ya sızma faaliyetlerinin tanıkların beyanlarıyla ortaya konduğu “MAHREM”, ilk bölümüyle 14 Temmuz’da TRT ekranlarında,” açıklamalarına yer verdi. Etkin pişmanlık kanunundan faydalanan eski örgüt mensuplarının ilk defa açık kimlikle verdikleri röportajların yayımlanacağı belgeselde aynı zamanda FETÖ mağdurlarının da ifadeleri yer alacak.

Mahrem belgeseli kaç bölüm olacak, Mahrem belgeselinin konusu…“Mahrem” belgeseliyle alakalı yayımlanan ilk tanıtımda, FETÖ’cü olmayan askeri öğrencilerin TSK bünyesinden sistematik şekilde dışarı atılışı ve örgütün TSK üstünde hakimiyet kurmasında büyük etkisi olan “Şok Mangaları” da yer alıyor. Belgeselin ilk tanıtımında FETÖ’nün askeri okullara yerleştirmek için özel olarak yetiştirdiği ve takibe aldığı gençlere askeri okullara giriş sınavı sorularını nasıl ve hangi taktiklerle verdiği de gözler önüne seriliyor. Toplam 10 bölümden oluşan belgeselin ilk iki bölümünde FETÖ’nün ortaokul çağlarından itibaren öğrencilere nasıl yaklaştığı, askeri okullara nasıl eleman yerleştirdiği tanıkların açık beyanlarıyla işleniyor.

MAHREM BELGESELİ NEREDE ÇEKİLİDİ?

“Mahrem” belgeselinin çekimleri 4 ilde, 159 farklı mekânda ve 11 haftada gerçekleştirildi. Belgeselde 2 binden fazla figüran ve oyuncu yer aldı. Senaristliğini Halis Cahit Kurutlu’nun ve Gürkan Tanyaş’ın, yapımcılığını ise Halis Cahit Kurutlu’nun üstlendiği belgeselin yönetmen koltuğunda Hamit Coşkun oturuyor. “Mahrem” belgeseli ilk bölümüyle 14 Temmuz’da TRT 1’de ekranlara geldi. Üçüncü ve dördüncü bölümüyle ise 15 Temmuz’da saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek.

Mahrem belgeseli kaç bölüm olacak, Mahrem belgeselinin konusu…

MAHREM OYUNCULARI

Emrah Akduman

İlter Kapıcı

Melih Özkaya

Birhan Tut

Yalgın Yeter

Faruk Pakiş

Asir Gündoğdu

Ali Öner

Mert Karabulut

Batuhan Sert

Mert Özbek

Mahrem belgeseli kaç bölüm olacak, Mahrem belgeselinin konusu…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.