adplus-dvertising

Mahkum 30. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Mahkum 20 Ekim Perşembe akşamı 30. bölümüyle Fox Tv'de yayınlandı. Mahkum'da bu hafta Yaşadığı travmanın etkisiyle geçici hafıza kaybı yaşayan Fırat, artık geri dönülemez bir yolun içine girer. Mahkum 30. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Mahkum son bölüm full izle, Mahkum 30. bölüm tek parça Youtube linki..
Takip et
Mahkum 30. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi 30. bölümü yayınlandı. FOX TV Mahkum 30. bölüm izleyemeyenler Mahkum son bölüm izle! FOX TV Mahkum 30. bölüm izle! Mahkum son bölüm full HD izle! Mahkum 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaları yapmaya başladı.

MAHKUM 30. BÖLÜM ÖZETİ

Çok kısa sürede kaybedeceği hafızası üzerinde büyük bir baskı yaratır. Barış’ı ve mahkumları yakalamanın yanında, artık kızı ve sevdikleriyle de mutlak sona doğru hazırlanmak zorundadır. Bir yandan kızı için anılar biriktirmeye çalışırken bir yandan da Barışlar’a giden bir hamlenin hazırlığı içindedir.

Fırat’ın baskısından Sasha sayesinde kurtulan Barış, bu zamana kadar istediği en büyük hayalini gerçekleştirir. Büge ve Can, onunla birlikte yer altındadır. Yol arkadaşlarının yanında, Büge ve Can’la birlikte yeniden aile olabilmenin planlarını kurar. Fırat’ın Savaş tehdidini Büge’den öğrenmeye çalışırken, kendi içinde büyük savaşlar verir. Her şey hayalindeki gibi ilerlerken, hiç hesaba katmadığı bir durumun içinde kalır.

Gemileri yakan Fırat için artık geri adım atacak hiçbir şey kalmamıştır. Her şeyi unutmadan önce, düşmanına benzemeden, onu yok etmeye adım adım ilerler.

Mahkum 30. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

MAHKUM 30. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

20 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Mahkum 30. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Mahkum yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Mahkum 30. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.