adplus-dvertising

Mahkum 28. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Mahkum 6 Ekim Perşembe akşamı 28. bölümüyle Fox Tv'de yayınlandı. Mahkum'da bu hafta Dadaloğlu’ndan gelen liste sonucu Hacı’nın kardeşi Zeyyat’ın öldürülmesi, Hacı’yı perişan eder. Mahkum 28. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Mahkum son bölüm full izle, Mahkum 28. bölüm tek parça Youtube linki..
Takip et
Mahkum 28. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi 28. bölümü yayınlandı. FOX TV Mahkum 28. bölüm izleyemeyenler Mahkum son bölüm izle! FOX TV Mahkum 28. bölüm izle! Mahkum son bölüm full HD izle! Mahkum 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaları yapmaya başladı.

MAHKUM 28. BÖLÜM ÖZETİ

Can dostunun acısını paylaşan Fırat, bir yandan da kontrolü elinde tutmak zorundadır. Hacı’nın acısıyla hareket edip, hata yapmasına engel olmaya çalışırken Barış’a karşı sağlam bir adım daha atar. Barış’ın vaat ettiği her şeyi rehin tutulan mahkuma vererek, Barış’ın hiç beklemediği bir hamle yapmıştır.

Fırat’a rehin aldığı mahkuma ulaşmaya çalışan Barış, öte tarafta Büge’nin sadakatini test etmektedir. Büge’nin Dadaloğlu ile buluşması demek, yeraltına inmeyi hak etmesi demektir.

Büge’nin sadakatinin yanında, Fırat mahkum hamlesiyle Barışlar’ın saklandığı mekana bir adım daha yaklaşmıştır. Mahkumlardan ayrı düşen Barış, Fırat’tan hiç beklemediği bir darbe yer. Barış, Büge ile birlikte aşağı inmeyi başaracak mıdır?

MAHKUM 28. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

6 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Mahkum 28. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Mahkum yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Mahkum 28. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.