adplus-dvertising

Mahkum 27. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Mahkum 29 Eylül Perşembe akşamı 27. bölümüyle Fox Tv'de yayınlandı. Mahkum'da bu hafta Herkesin beklediğinin aksine bir eylem gerçekleştiren Barış, Büge’nin çocukların tedavisi için harcayacağı tüm mücevherleri kucağına bırakır. Mahkum 27. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Mahkum son bölüm full izle, Mahkum 27. bölüm tek parça Youtube linki..
Takip et
Mahkum 27. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi 27. bölümü yayınlandı. FOX TV Mahkum 27. bölüm izleyemeyenler Mahkum son bölüm izle! FOX TV Mahkum 27. bölüm izle! Mahkum son bölüm full HD izle! Mahkum 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaları yapmaya başladı.

MAHKUM 27. BÖLÜM ÖZETİ

Elindeki bombayla öylece kalan Büge büyük kararsızlık içindedir. Bu çalıntı mücevherleri kullansa suçlu duruma düşüp Fırat’a ihanet edecek, kullanmasa çocukların hayatı tehlikeye girecektir. Tüm bunlar olurken Barış’ın planı ise bambaşkadır. Bu eylem aslında Büge için bir güven testidir. Büge, Barış’ın yolundan gidip aşağı inmeyi hak edecek midir?

Tüm şüphelerini netlemeye başlayan Fırat, Barış’ın en büyük destekçisi olarak gördüğü Dadaloğlu’nu gözaltına alır. Tüm derdi Barış ve mahkum ordusunun nerede saklandığını bulmaktır. Bir yandan Dadaloğlu’nu sorgularken bir yandan da dışarıda kalan Fukara’nın peşine düşer. Fırat, Barış’ın ve mahkumların saklandığı yeri bulup deşifre edebilecek midir?

MAHKUM 27. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

29 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan Mahkum 27. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Mahkum yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Mahkum 27. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.