adplus-dvertising

Mahkum 25. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Mahkum 15 Eylül Perşembe akşamı 25. bölümüyle Fox Tv'de yayınlandı. Mahkum'da bu hafta ölümler ve büyük ızdırapların içinden sıyrılıp gelen, yeniden doğduğuna inanan Barış Yesari, bambaşka biri olarak döner şehre.. Mahkum 25. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Mahkum son bölüm full izle, Mahkum 25. bölüm tek parça Youtube linki..
Takip et
Mahkum 25. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi 25. bölümü yayınlandı. FOX TV Mahkum 25. bölüm izleyemeyenler Mahkum son bölüm izle! FOX TV Mahkum 25. bölüm izle! Mahkum son bölüm full HD izle! Mahkum 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? araştırmaları yapmaya başladı.

MAHKUM 25. BÖLÜM ÖZETİ

Yaşadığı travmatik sürecin sonucunda inzivaya çekilen Fırat Bulut, cübbesini asıp sadece kızıyla ilgilenmeye karar vermiştir. Şehrin bazı yerlerinde Barış Yesari maskesi ile işlenen cinayetler, devleti harekete geçirir. Barış’ı kutsallaştırmaya çalışan bu psikopatlarla mücadele edebilecek tek kişi Fırat Bulut’tur. Fırat, bu teklifleri reddeder. Ta ki ölü olarak bilinen Barış’ın bu şehirde nefes aldığını öğrenene kadar… Geri dönecektir. Ama cübbesiz, prosedürsüz ve seçili insanlardan kuracağı özel ekibiyle…

Ölümler ve büyük ızdırapların içinden sıyrılıp gelen, yeniden doğduğuna inanan Barış Yesari, bambaşka biri olarak döner şehre. Artık amacı sadece kendi intikamı değil, ruhu öldürülmüş herkesin intikamını almaktır. Büge ve oğluyla yeni bir gelecek hayal ederken, yerin altında kurduğu mahkum ordusuyla birlikte harekete geçer. Adalet er ya da geç sağlanacaktır.

Yerin altında kendi vicdan terazisiyle adalet sağlamaya çalışan Barış, yerin üstünde toplumu bu rahatsız tiplerden korumaya çalışan Fırat… İki ezeli düşman; esas adaleti bulmak için her zamankinden daha sert bir savaşın içine girerler.

MAHKUM 25. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

15 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan Mahkum 25. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Mahkum yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Mahkum 25. bölüm full izle-Mahkum son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.