adplus-dvertising

Mahkemede Şoke Eden Sözler! ‘Brad Pitt bile olsanız…’

Adnan Oktar suç örgütü davasında 'kız kandırma imamı' lakabı ile bilinen Bora Yıldızdan mahkemede herkesi şok eden sözler geldi.
Takip et
Mahkemede Şoke Eden Sözler! ‘Brad Pitt bile olsanız…’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adnan Oktar suç örgütü davasında ‘kız tavlama imamı’ lakabı ile bilinen Bora Yıldızdan mahkemede herkesi şok eden sözler geldi. Sanık Bora Yıldız, “Kız tavlama imamı tabiri hakaret amaçlı, itibarsızlaştırma amaçlı bir nitelendirmedir. İddia edilen bir silahlı örgüt suçlamasında kız tavlama imamı suçlaması bile böyle bir örgütün olmadığını gösterir” dedi. Adnan Oktar ve grubuna ait  226 sanık hakkında açılan davanın görülme süreci devam ediyor. Aralarında Adnan Oktar’ın da bulunduğu 162 sanık ve 18 tutuksuz sanık  mahkemede hazır bulundu.

Mahkemede Şoke Eden Sözler! ‘Brad Pitt bile olsanız…’

ADNAN OKTAR’IN KIZ TAVLAMA İMAMI

Adnan Oktar suç örgütü davasında ‘kız tavlama imamı’ lakabı ile bilinen Bora Yıldız’dan mahkemede herkesi şok eden sözler geldi. Bora Yıldız duruşmada savunmasını yaptı. Bora Yıldız, “İş adamıyım. Kendimce ülkemi yurt dışında temsil ettim. Adnan Oktar’ı 22 yıldır tanırım. Lisedeyken Adnan Oktar’ın kitaplarını okurdum. Ben seküler bir ailede yetiştim. Güçlünün zayıfı ezdiği Bağdat Caddesi gibi bir ortamda koleje gittim. Ailede yeterince dini eğitim görmedim. Sonra bu camiadan arkadaşları tanıdım. Kendi isteğimle Adnan Oktar’la tanıştım. O zamanlar 23-24 yaşlarındaydım. Adnan beyle aramızda ast üst ilişkisi yok. Aramızda kardeşlik bağı var. Londra, Mahchester gibi şehirlerde binlerce insana dini değerleri anlatan konferanslar verdim. “Hakkımda kız tavlama imamı olarak bir tanımlama var. Kız tavlama imamı tabiri hakaret amaçlı, itibarsızlaştırma amaçlı bir nitelendirmedir. İddia edilen bir silahlı örgüt suçlamasında kız tavlama imamı suçlaması bile böyle bir örgütün olmadığını gösterir. Kız tavlama kelimesi ile birçok gazetede haftalarca manşet oldum. Ben 2003 yılında bir süre kadın erkek ilişkisi yaşadığım Ceylan Özgül ile problemli bir şekilde ayrıldım. Onun bana attığı bir hakarettir bu. Şöyle ki; ben tutuklandıktan 3 ay sonra 27 Eylül – 17 Ekim arasında 14 iş günü içerisinde 10 tane kadın emniyete giderek aleyhime ifade verdi. Yıllar içinde tanıştığım kadınların bu şekilde gidip aynı ifadelerle beyanda bulunması yönlendirmeyi gösteriyor. Beni 3 ay tanıyan da 3 yıl tanıyan da aynı cümlelerle aleyhime ifade vermişler. Bu durumu ortaya çıkarıyor. Ailemin 3 tane benzin istasyonu var. Adnan Oktar’la tanışmadan önce de Porsche’m vardı. Kız tavlamak gibi bir durumum olsa işlerim için neden 6 yıl Irak’ta kaldım.” dedi.

Mahkemede Şoke Eden Sözler! ‘Brad Pitt bile olsanız…’

‘HADİ GİT ORADAN DERLER’

Adnan Oktar suç örgütü davasında ‘kız tavlama imamı’ lakabı ile bilinen Bora Yıldız’dan mahkemede herkesi şok eden sözlerden biride, Kadınlar hakkımda iddialarda bulunuyor. Müşteki kızlar ifadelerinde ‘Bora’yla evlenmek için ilişkiye girdik’ diyorlar. Bu camiayla ilişkimi sakladığımı söylüyorlar. Arkadaşlarımla yediğim içtiğim ayrı gitmez. Tanıştığım kişilere bu camiadan olduğumu söylerim. Adnan Oktar’ı çok sevdiğimi söylerim ama mehdi olduğunu söylemem. Bir kadına seninle evleneceğim ama arkadaşlarımla birlikte ol deseniz, Brad Pitt bile olsanız, size ‘hadi git oradan’ derler. Bu iddialar müştekilerin saçma sapan ifadeleridir” ifadeleri oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.