Mahkeme Celbi Eline Ulaşan Serdar Ortaç’ın Eşi Fenalaştı

Serdar Ortaç'ın boşanma davası açtığı Chloe Loughnan, boşanma kağıtlarının eline ulaşması ile fenalık geçirip hastanelik oldu.

Son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Chloe Loughnan, eşi Serdar Ortaç’ın kendisinden habersiz boşanma davası açması ile neye uğradığını şaşırdı. Mahkeme kağıtları eline ulaşan güzel model, fenalık geçirerek hastaneye kaldırıldı.


Eylül ayında anlaşmalı olarak boşanacakları yönünde haberler çıkan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, dün gece hastanelik oldu. MS hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Serdar Ortaç kan vermek için hastaneye giderken, eşinin hastaneye gelme sebebi ise bambaşkaydı.

BOŞANMA KAĞIDINI GÖRÜNCE FENALAŞTI

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında geceyi hastanede geçiren çiftle ilgili bomba bir detay gün yüzüne çıkartıldı. İddiaya göre Serdar Ortaç, genç eşine boşanma davası açıyor. Bu durumdan haberi olmayan Chloe, boşanma kağıtlarının eline ulaşması ile neye şoka giriyor. Bir süre sonra fenalaşan güzel model, apar topar hastaneye kaldırılıyor.

BEKLEMEDEN AYRILDI

Serdar Ortaç’ın aynı hastaneye getirilen eşini beklemeden ayrılması da dikkat çeken bir başka detaydı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı