Mahkeme Başkanından Leyla Aydemir’in Babasına Fırça

4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayeti davasında mahkeme başkanı, baba Nihat Aydemir'e fırça atarak, "Çok ciddiyetsiz bir adamsın" dedi.
Mahkeme Başkanından Leyla Aydemir’in Babasına Fırça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ağrı’da kaybolmasının 18 gün ardından cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in başlayan davasında ifade veren anne Şükran Aydemir, şikayetçi oldu. Dün akşam sularında baba Nihat Aydemir’in avukatının yanına giderek, “Biz şikayetçi değiliz. Sen davaya gelme” dediği bildirilmişti. Mahkeme başkanı ise Leyla’nın babasına sert çıkarak, “Çok ciddiyetsiz bir adamsın” dedi.

ACILI ANNE ŞİKAYETÇİ OLDU

Bugün Ağrı 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan davada anne Şükran Aydemir şikayetçi oldu. Aydemir ifadesinde, “Kızımı aç bıraktılar susuz bıraktılar. Kızıma zulmettiler. Allah’a ve devletime güvenip susma hakkımı kullanmak istiyorum. Yapanlardan şikayetçiyim” dedi.

MAHKEME BAŞKANI, BABA NİHAT AYDEMİR’E FIRÇA ATTI

Mahkemede ciddiyetsiz haller sergileyen baba Nihat Aydemir’e mahkeme başkanından ikaz geldi. Mahkeme başkanı, “Ölen kızın babası değilsin de, sanık gibi davranıyorsun. Çok ciddiyetsiz bir adamsın. Magazin programlarındaki gibi içini doldurmadan birilerinden şüpheleniyorsun” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.