Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”

Sivas’ta psikolojik rahatsızlıkları olduğu öne sürülen bir kişi çocuk parkında çıplak halde gezerken çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Olaya mahalle halkı tepki gösterdi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yaşayan ve isminin Ahmet olduğu öğrenilen psikolojik rahatsızlıkları ve madde bağımlısı olan kişi, gündüz vakti mahallede bulunan çocuk parkında soyunup çıplak gezmeye başladı. Bu kişinin parkta çıplak gezmesi çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Ahmet isimli kişinin bir süre önce Samsun’da hastanede psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

‘BURALARDA ÇIPLAK GEZİYOR’

Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”

Mahalleli Osman Bozkuş, “Buralarda çıplak geziyor. Biz de korkuyoruz. Biz de mobilyacıyız. Tiner bağımlısı olduğunu biliyoruz. Dükkanda tek kalamıyoruz” dedi.

Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”

Çıplak gezmesinden dolayı bu kişiden şikayetçi olduklarını belirten Tufan Ahat Asanakut ise, “Korkuyoruz, burada çıplak geziyor. Akşamları eve giderken korkuyoruz” diye konuştu.

‘AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL’

Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”

Mahallede esnaflık yapan Ahmet Bozkuş da bu kişinin ilk kez çıplak gezdiğini gördüğünü ifade ederek, “Birkaç yıldır Sivas’ta değildi. Samsun’da tedavi gördüğünü zannediyorduk. Tekrar piyasaya çıktı. Buralarda, bu parkta çıplak vaziyette geziyor. Yıllardır tiner çekiyor. Akli dengesi yerinde değil, tuhaf hareketleri var. İlk defa çıplak gezdiğini gördüm. Biz yetkililerden yardım istiyoruz. Kontrol altında tutulmasını bekliyoruz” dedi.

Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”Mahalleli büyük tedirginlik yaşıyor! “Buralarda çıplak geziyor”

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı