adplus-dvertising

Mahalledeki alkoliklere kızdı, tüfekle dehşet saçtı: 1 yaralı

Küçükçekmece’de mahalledeki alkoliklere sinirlenerek eline tüfek alıp sokağa çıkan şahıs, sokakta tartıştığı bir kişiyi yaralayarak kaçtı. Yaralı, hastaneye kaldırılırken, saldırgan ise özel harekat polisleri tarafından gözaltına alındı. Şahsın sokakta tüfekle dolaştığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Mahalledeki alkoliklere kızdı, tüfekle dehşet saçtı: 1 yaralı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, akşam saatlerinde Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, kimlik bilgileri öğrenilemeyen bir kişi, sokak içerisinde alkol kullanarak mahalleliye rahatsızlık veren şahıslara sinirlenerek, eline tüfek alıp sokağa çıktı. Şüpheli şahıs sokakta tüfekle gezdiği sırada tartıştığı bir şahsı yaraladı. İhbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri şahsa müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada şüpheli şahıs elindeki tüfekle, polis ekiplerine doğru ateş etti. Polis ekipleri ile çatışan şahıs, daha sonra olay yerinden kaçtı. Özel hareket ekipleri evinde gözaltına aldı

Olay yerinde inceleme yapan ekipler, şahsın ikamet adresini tespit ederek özel hareket ekiplerinin desteğiyle eve baskın düzenledi. Eve giren özel harekat ekipleri, şüpheli şahsı evinde gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Ekiplerin olayla alakalı başlattığı çalışmalar sürüyor.

Mahalledeki alkoliklere kızdı, tüfekle dehşet saçtı: 1 yaralı

“Ben hepimize sıkarsa diyerek korktum”

Olayı görenlerden Celal Cankat, “Elinde uzun namlulu tüfek vardı. Elinde de yedek fişekleri falan asmış. Onlar da oradan karşıdan içerek buraya doğru geliyorlardı, içkici tamamı toplu grup halinde. Şuraya gelince ateş etmeye başladı. Biri vuruldu araya düştü, ayağa kalkınca da bu sefer dipçikle vurmaya başladı. Yıkıldı adam buraya. Ben herhalde öldü dedim hiç hareket yok. Ondan sonra polislerle çatışmaya başladı. Polisler oradan ateş ediyor, o buradan ateş ediyor adeta kovboy. Şakır şakır sıkıyor. Polisler siper aldı o da burada dikiliyor hiç korkmuyor da. Ne şekil adam anlamadım. Aşağıda da olay yapmış orada içenlere de sıkmış. Biz de tehlikeye girdik kahveye sığındık orada. Ben bir de kahveye girip hepimize sıkarsa diyerek korktum. Millet bu içkicilerden bıktı. Bu Şekilde bir şey olamaz. Bu araya bir girin hep pislikler. Çilingir sofrası bilmem ne yani aileler rahatsız oluyor. Ben bile rahatsız oluyorum burada bayan müşterim varken orada pantolonunu indiriyor” şeklinde konuştu.

Mahalledeki alkoliklere kızdı, tüfekle dehşet saçtı: 1 yaralı

Saldırganın tüfekle sokakta gezdiği anlar kamerada

Küçükçekmece’de saldırganın tüfekle sokakta gezdiği anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahsın kimseyi umursamayarak elinde tüfekle sokakta dolaştığı anlar cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Furkan Tan – Medeni Topaloğlu – Tuncay Pehlivan – Veysel Ensar Gökçegözog

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.