Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Magnum çekiliş 2021 kazananları ne zaman açıklanacak?

Noter huzurunda gerçekleştirilecek olan Magnum Porsche çekilişi hakkında merak edilen sorular var. Bu yıl La Casa De Papel ile iş birliği yapan Magnum’un Porsche kampanyası hakkında Magnum çekilişi ne zaman? Magnum çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak? Magnum Porsche çekiliş 2021 nerede yapılacak? konuları merak ediliyor. Ayrıntılar haberimizde.
Takip et
Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Magnum çekiliş 2021 kazananları ne zaman açıklanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magnum çekilişi bu yıl da yüz binlerce kişinin yakın takibinde olmakta. Magnum çekiliş sonuçları dahilinde 2 şanslı isim Porsche marka araçların sahibi olacak. Peki, Magnum mini tüketicilerinin bir, Magnum Double tüketicilerinin ise iki kez çekiliş hakkı kazandığı Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, son model 2 arabanın sahibini bulacağı çekiliş hakkında bazı bilgiler…

MAGNUM ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Magnum çekiliş sonuçları, 13 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek olan çekiliş ile netlik kazanacak.

Çekiliş, 13.10.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 – A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 16.10.2021 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyurulacak. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.