Mağdur Muhtar Hırsıza Para Teklif Etti!

Kocaeli'de Mehmetağa Muhtarı, cep telefonunu çalan hırsıza seslendi. Cihazda kendisi için önemli fotoğraflar olduğunu söyleyen Muhtar fotoğraflar karşılığında para ödeyeceğini söyledi.

Kocaeli’de yaşanan hırsızlık olayı sonrası ilginç gelişmeler yaşandı. Arabasındaki telefonunun çalındığını fark eden Muhtar kahroldu. Çünkü telefonunun içinde kendisi için manevi değeri çok yüksek fotoğraflar vardı. Telefonuna değil giden fotoğraflarına yanan İsmail Özkar basın mensupları aracılığı ile hırsıza seslendi. Fotoğrafların bulunduğu kartı iade etmesi halinde çalan kişiye para vereceğini belirten Muhtar, kendisinden şikayetçi olmayacağının da garantisini verdi.


3 bin lira değerindeki cep telefonunu yeni satın aldığını ve taksitlerinin bile bitmediğini söyleyen Muhtar bunların hiç umurunda olmadığını, sadece yitirdiği fotoğrafları düşündüğünü söyledi. Muhtar olduğu için kartında fotoğrafların yanı sıra önemli numaraların da bulunduğunu ve bunları hiç bir yere yedeklemediğini söyleyen Muhtar bu numaraların kendisi için çok mühim olduğu söyledi.

TORUNUNUN FOTOĞRAFLARI VAR

Telefonunun içinde torunu ile çektiği fotoğraflarının olduğunu ve, torunu ata binerken çektiği fotoğrafların çok hoşuna gittiğini söyleyen Muhtar hırsıza bir de öneri de bulundu. Kartı bir yere getirmesini, kimseye görünmeden kendisine haber vermesini söyleyen Muhtar 500 lirayı da aynı yere bırakacağını söyledi. Sosyal medyada da gündem olan olay sonrası hırsızın ne yapacağı büyük merak konusu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı