Tepkiler çığ gibi büyüyünce Nihat Hatipoğlu’ndan Murat Yıldırım açıklaması geldi!

Türkiye Tek Yürek kampanyasında sunucu olarak yer alan Nihat Hatipoğlu, canlı yayında oyuncu Murat Yıldırım’ın sözünü kesmesi ile gündeme geldi. Olaydan hemen sonra Nihat Hatipoğlu’na sosyal medya üzerinden büyük tepkiler geldi. Bunun üzerine Nihat Hatipoğlu konuya ilişkin açıklama yaptı.

Tepkiler çığ gibi büyüyünce Nihat Hatipoğlu’ndan Murat Yıldırım açıklaması geldi!

15 Şubat gecesi yaklaşık 8 saat devam eden Türkiye Tek Yürek kampanyasının sunucularından biri de ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu oldu. Nihat Hatipoğlu, Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın sözünü kesmesi ile gündeme geldi.

Türkiye Tek Yürek kampanyası çok sayıda ünlü isim gibi oyuncu Murat Yıldırım da katıldı. Ünlü oyuncu söz hakkı kendisine verilince, duygularını ifade etmeye başladı. Yıldırım, "Bugün yardım toplayacağız, toplamaya da devam ediyoruz. En iyi yaptığımız şeylerden bir tanesi bizim bu. Çünkü Türk milleti olarak genimizde vardır bu zaten. Ama en iyi yaptığımız, az önce de söyledim ben bunu, diğer bir şeyi de belirtmek istiyorum" dedi.

Ünlü oyuncu, "Unutmayalım. Unutmak da bizim yaptığımız şeylerden bir tanesi" şeklinde ifadelerle konuşmasına devam etmek istedi. Nihat Hatipoğlu ise Murat Yıldırım'ın sözünü tamamlamasına müsaade etmedi ve sözünü kesti. Ardından sözü Burak Özçivit'e verdi. Bu durum karşısında Murat Yıldırım tepkisiz kaldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Canlı yayında gerçekleşen olayın üzerine sosyal medya adeta ayağa kalktı. Birçok sosyal medya kullanıcı, bu durumu Murat Yıldırım'a yapılan bir saygısızlık olarak değerlendirdi. Konu, aynı saat içinde, twitterda en çok konuşulanlar listesine girdi.

NİHAT HATİPOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Sosyal medyadan gelen tepkileri gören Nihat Hatipoğlu konuya ilişkin açıklama yaptı. Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Hatipoğlu, kasti bir şeyin olmadığını belirtti. İşte yapılan o paylaşım:

Programda bağış toplarken stüdyoda aynı anda birden fazla konuk telefonda olduğu için Murat Yıldırım kardeşimin sesini duymadım. Duysaydım böyle bir ses kesme problemi olmazdı. Kasti bir şey asla olmaz.

Tepkiler çığ gibi büyüyünce Nihat Hatipoğlu’ndan Murat Yıldırım açıklaması geldi!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın