Sinem Ünsal: Karşı değilim

Meslektaşı Halit Özgür Sarı ile ilişkisini noktalayan Ünsal, arkadaşlıklarının devam ettiğini açıkladı. Önceki gün objektiflere takılan Sinem Ünsal, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sinem Ünsal: Karşı değilim

Sinem Ünsal, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Bir süredir herhangi bir projede yer almayan Sinem Ünsal, "İnce eleyip sık dokuyorum. Yaza ekranda olur muyum bilmiyorum."

"Net bir şey söylemeyim. İyi bir iş olsun istiyorum. Şuana kadar hep içime sinen işler yaptım. Güzel bir senaryo, iyi set ekibi, güzel bir yapım şirketi ve sevdiğim insanlar ile çalıştım. O yüzden hassas davranıyorum" şeklinde konuştu.

Meslektaşı Halit Özgür Sarı ile ilişkisini noktalayan Sinem Ünsal, arkadaşlıklarının devam ettiğini ifade etti. Ünsal, "Biteli o kadar uzun süre oldu ki konuşmaya bile gerek yok."

"Evet güzel bir şey yaşadık, bitti. Çok da severim kendisini. Hala daha görüşüyoruz. Bu sektörde bunu başarmak zordur, niye öyle bilmiyorum ama biz iyi anlaşan iki partnerdik. "Arkadaşlığımızı zedelememek için ilişkimizi bitirdik, arkadaşlığımızı koruyoruz. Bir problemimiz yok diyerek konuştu.

Sinem Ünsal, Fransa Ulusal Meclisi’nin aldığı "Meşhur adların paylaşımlarında filtre kullanması halinde bunun belirtilmesi gerekiyor" biçimindeki sosyal medya kanununu yorumladı. Yasaklara karşı olduğunu belirten Ünsal, "Tabii ki filtreli fotoğraf paylaşıyorum."

"Onlar çok eğlenceli oluyor. Filtreli olmayan halimizi ekranlarda çok gördük. Bizim kaçıracak bir şeyimiz yok. Kim nasıl istiyorsa öyle paylaşsın. Bir şeyin yasak edilmesi vaziyetine karşıyım. Filtreli ya da filtreniz bu kişinin karar vereceği bir vaziyet. Estetik de o zaman yasaklanmalı. Bu Şekilde bir şey olabilir mi? Bir şeyin diktatörce yasaklanmasından yana değilim" şeklinde konuştu.

Bir oyuncu olarak estetiği karşı olmadığını ifade eden Sinem Ünsal şu şekilde konuştu: Hiç estetik yaptırmadım. Gerek duysaydım yaptırabilirdim. Bir şeye karşı olmaya gerek yok. Yarın diğer gün bir şey yaşarız estetik geçirmek mecburiyetinde kalırız. Büyük konuşmamak gerekir. İnsan değişkendir her şey yapabilir.

Sinem Ünsal: Karşı değilim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın