Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı

Miss Turkey yarışmasında elde ettiği başarıyla tanınan Şevval Şahin, yaz sezonunu açtı. Siyah bikinisiyle güneşlenirken çekilen karelerini takipçileriyle de paylaşan meşhur mankene yorum yağdı. Şahin’in pozları kısa zamanda binlerce beğeni aldı.

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı

Şevval Şahin, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' serisinde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki model, Türkiye'de mutlu olup olmadığı sorulunca, "Türkiye'de mutluyum ama üç ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. Ben gidip gelme taraftarıyım" demişti.

2018 Miss Turkey birincisi, "Buranın enerjisi olabilir, ara sıra üzerimde olan alakadan daralabiliyorumdur. Ailemin yaşamının bir kısmı bu ülkede, bir kısmı yurt dışında. Kendimi onlar gibi bir yere ait hissetmiyorum. Burada yaşamaya başladıktan sonra İstanbul'a da Türkiye'ye de aşık oldum ama bir tek yere ait olmak istemiyorum" biçiminde konuşmuştu.

Katıldığı güzellik yarışması sonrası meşhur bir isim haline gelen Şevval Şahin, isminden bahsettirmeye devam ediyor. 2018 senesinde Miss Turkey birincisi olarak seçilen meşhur manken Şevval Şahin, bir süredir işletmeci Murat Kazancıoğlu ile aşk yaşıyor.

Çift, kısa bir müddet ayrı kalıp geçtiğimiz aylarda tekrardan barışmıştı. Sevgilisi Murat Kazancıoğlu ve arkadaşları ile nisan ayında Bodrum’a tatile giden eski kraliçe, romantik anlar yaşadığı sevgilisiyle o anlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

23 yaşındaki meşhur isim son olarak, 435 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından paylaştığı bikini pozlarıyla gündeme geldi.Siyah bikinisiyle objektif karşısına geçen Şahin, düzgün fiziğiyle bir defa daha kendine hayran bıraktı.

İddialı siyah bikinisi ve formda görüntüsüyle bütün bakışları üstünde toplayan Şevval Şahin'e, takipçilerinden ''Kusursuz görünüyorsun'', ''Muhteşemsin'', ''Bayılıyorum sana'', ''Nasıl bu kadar güzel olabiliyorsun?'', ''İşte gerçek bir manken'' gibi yorumlar geldi. Takipçileri genç modele övgüler yağdırdı.

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın