Nilsu Berfin Aktaş, Paris'te En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü Aldı

Setten sete koşturmaca halinde... Genç ve yetenekli oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, Yaz Şarkısı dizisinin başrolü oldu. Eşinden boşanma aşamasındaki güzel oyuncunun morali, Paris'te aldığı ödülle yerine geldi. İşte, Nilsu Berfin Aktaş'ın aldığı anlamlı ödül ve göz kamaştıran Paris kareleri...

Nilsu Berfin Aktaş, Paris'te En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü Aldı

Yaz Şarkısı dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nilsu Berfin Aktaş, bir derginin Paris'te düzenlediği ödül törenine davetliydi. Güzelliğiyle baş döndüren genç oyuncu, Paris'te anlamlı bir ödülün sahibi oldu.

Show TV'de 1 sezon süren Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle büyük bir kitlenin sevgisini kazanan Aktaş, şu sıralar yeni projesi için Karadeniz'de çekimlerde. Usta oyuncu Oya Başar ile anne-kızı oynayacak olan Nilsu Berfin Aktaş'ın partneri de Mustafa Mert Koç oldu. Fox TV'nin yeni dizisi Yaz Şarkısı, yakında başlıyor. 

NİLSU BERFİN AKTAŞ'A PARİS'TEN ANLAMLI ÖDÜL

Kariyerinde şu sıra çok büyük bir sıçrama yapmış olan Nilsu Berfin Aktaş'ın eşinden boşanma süreci de sancılı bir şekilde başladı. Öte yandan, başarılı ve güzel oyuncunun sıkıntılı bu döneminde aldığı ödül, ona büyük moral oldu.


Moon Life Dergisi tarafından "En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü"nü alan Aktaş'ın Paris'teki pozları hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.


25 yaşındaki güzel oyuncunun ödül töreninde giydiği zarif elbise, Tuvana Büyükçınar imzalıydı. Paris'i çok sevdiğini ve kendini hem elbisesiyle hem ödülüyle prenses gibi hissettiğini söyleyen Aktaş, son yıllarda en büyük çıkış yapan genç oyuncularımızdan biri olarak bu ödülü hak ediyor.

Peki, sizce Nilsu Berfin Aktaş en iyi çıkış yapan oyuncu ödülünü hak etti mi? Peki, Paris’teki ödül töreninde giydiği elbiseyi beğendiniz mi?

Nilsu Berfin Aktaş, Paris'te En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü Aldı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın