Merve Boluğur’a kurallar vız geldi

Merve Boluğur cep telefonu bağımlılarından. Ne gündüz, ne gece, ne yürürken, ne de direksiyon başında elinden düşürüyor. Önceki akşam aracı ile trafikte seyir halindeyken kuralları hiçe saydı.

Merve Boluğur’a kurallar vız geldi

2015–2017 seneleri arasında popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022'de yeni bir aşka yelken açmıştı.

Sık sık 'Kocam' notuyla paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Fakat meşhur oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

35 yaşındaki güzel, geçtiğimiz mart ayında "I said yes" (Evet dedim) paylaşımıyla isminden söz ettirmişti. Bu kare, "Merve Boluğur evleniyor mu?" sorusunu akıllara getirmişti. Fotoğraftaki elin kimin olduğu merak konusu olurken, meşhur isim kısa zaman sonra paylaşımı kaldırmıştı.

Özel yaşamıyla gündemden düşmeyen 35 yaşındaki Boluğur, son olarak geçtiğimiz akşam İstinye’de trafikte objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz gün bir AVM'de çıkan yangın nedeniyle içerideki müşterileri korkudan alışveriş merkezini terk etmişti. Basın üyeleri, yangın esnasında alışveriş merkezinde olan Boluğur’a sorularını iletti.

"Geçmiş olsun. Yangın esnasında siz de alışveriş merkezindeymişsiniz. Neler söylemek istersiniz?" diyerek soruldu.

Meşhur oyuncu, bu soru karşısında elindeki telefon ile ilgilenip, yanıt vermedi ve yalnızca kafasını salladı. Aracında da elinde telefonu ile ilgilenen Boluğur, trafik kurallarını da hiçe saydı.

Merve Boluğur’a kurallar vız geldi
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın