Melis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı

Melis Sezen sevgilisi Atilla Bingöl ile ilk kez birlikte görüntülendi. İşte, Gülcemal dizisinin güzel oyuncusundan sevindiren haber...

Melis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı
Sadakatsiz dizisiyle çıkış yapan ve şu sıralar Gülcemal dizisinde rol alan Melis Sezen sevgilisi Atilla Bingöl ile ilk kez görüntülendi. Magazin gündemine bomba gibi düşen yeni bir aşk! Gülcemal dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen, aradığı aşkı iş insanı Atilla Bingöl'de buldu. Önceki gün İstinye Park'ta baş başa yemek yerken görüntülenen çift, magazin basınını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

MELİS SEZEN SEVGİLİSİ İLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Restoran çıkışı basın mensuplarını gördüklerinde bir an şaşırıp sonra objektiflere el ele poz veren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Taze aşıklar, "Aşkınız ne zaman başladı" sorusuna, "Her şey çok yeni" yanıtını verdi. Atilla Bingöl'ün aracıyla İstinye Park'tan ayrılan çift, daha sonra Maslak'taki bir eğlence mekanına geçti. Sadakatsiz'in Derin'i güzel oyuncu Melis Sezen'in yeni bir aşka yelken açtığı Atilla Bingöl kimdir? 18 Kasım 1981'de İzmir'de dünyaya gelen iş insanı, 2000 yılında iş hayatına atıldı. 2016 yılında günümüzün en popüler restoranlarından birini kuran Atilla Bingöl, 2020 yılında akıllı mutfaklarla ilgili bir projeyi hayata geçirdi. Aynı zamanda bir lojistik firmasının da kuruculuğunu yapıyor. 26 yaşındaki güzel oyuncu Melis Sezen sevgilisi ile ilk kez ünlü iş insanının sahibi olduğu restoranda görüntülenmişti. Aralarındaki yaş farkını umursamayan çiftin ilişkisinin geçtiğimiz haftalarda başladığı düşünülüyor.
Melis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın