Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile Simge Sağın aşk mı yaşıyor?

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile şarkıcı Simge Sağın aşk mı yaşıyor? İşte, yakışıklı oyuncudan sürpriz hamle!

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile Simge Sağın aşk mı yaşıyor?

Yakışıklı oyuncu Doğukan Güngör'ün Simge itirafı olay oldu. İkili arasında yeni bir aşk başladığına dair dedikodular bu itirafla daha da alevlendi...

Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programına konuk olan Doğukan Güngör, şarkıcı Simge Sağın ile ilgili yaptığı açıklama ile kafaları karıştırdı. Simge ile Doğukan Güngör arasında yeni bir aşk mı doğuyor?

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şetbeti'nde Fatih karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, hayranları tarafından sosyal medyada ablukaya alınmış durumda. Birçok izleyici ve hayran, Doğukan Göngör'ü dizideki partneri Sıla Türkoğlu ile yakıştırıyor. Öte yandan, Güngör'ün adı oyuncu Seray Kaya ile de anılıyordu.

"SİMGE’Yİ DİNLEMEYE GİDELİM"

Hakan Gence'nin "Sosyal medyada fake hesabın var mı?" sorusunu, "Hayır yok. En son Simge Sağın'a baktım. Simge'yi dinlemeye gidelim" yanıtını veren Güngör, programdan sonra Simge ile karşılıklı takipleşmeye başladı.

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör'ün programdaki açıklamasının ardından, ünlü şarkıcı Simge Sağın, Güngör'ü etiketleyerek "Aleyküm selam" yazdı.

Güngör ise bu paylaşıma kalp emojisi ile yanıt verdi.

İki ünlü ismin arasında geçen bu diyalog hayranları da heyecanlandırdı. Öte yandan, Simge’nin geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın yıldızı Icardi’ye yaptığı gönderme de kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile Simge Sağın aşk mı yaşıyor?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın