Gülşen ezberleri bozdu! Sahne tarzı yine gündem oldu

Sahne tarzı ve açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Gülşen dün akşam sevenleriyle buluştu. Kırmızı saçlarıyla çok konuşulan meşhur şarkıcı bu kez farklı sahne kostümüyle dikkat çekti. Spor tarzı ile herkesi şaşırtan Gülşen’in kombinine yorum yağdı.

Gülşen ezberleri bozdu! Sahne tarzı yine gündem oldu

Sıklıkla gündem oluşturan meşhur şarkıcı Gülşen, ODTÜ Vişnelik yaz konserinde 6 bin kişiye konser verdi. Her giysisiyle çok konuşulan meşhur şarkıcı bu kez spor sahne tarzıyla dikkat çekti.

Farklı sahne kıyafetlerine alışık olduğumuz Gülşen'in bu seçimi sosyal medyanın gündemine oturdu. Sahne tarzında değişiklik yaparak eşofman giymeyi tercih eden meşhur adın şıkır şıkır küpeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Gülşen'in spor kombinine sosyal medyada; 'Ters köşenin kralını yapmış', 'Çok güzel olmuş', 'Eşofmanla mı sahneye çıkmış?', 'Her hali çok güzel' gibi yorumlar yapıldı.

İÇ ÇAMAŞIRLI KOMBİNİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Son sahne giysisiyle gündem olan Gülşen iki farklı kostüm giymeyi tercih etmişti. Meşhur şarkıcı ilk kombininde beyaz dantel pantolon üstüne iç çamaşırı giymişti.

Konser görüntülerinin sosyal medyaya yayılmasıyla beraber meşhur şarkıcının tarzına yorum yağmıştı. En dikkat çeken yorum ise oyuncu Arda Kural'dan gelmişti.

Meşhur oyuncu Gülşen'in sahne giysisine "Eskiden çocuk bezleri yoktu, muşambası vardı. O zannettim ama yakışmış" yorumu yapmıştı.

Gülşen ezberleri bozdu! Sahne tarzı yine gündem oldu
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın