Emir Can İğrek Kulalı hayranlarıyla buluştu

Kula Belediyesi tarafından bu yıl 3. defa gerçekleştirilen Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde meşhur şarkıcı Emir Can İğrek sahne aldı.

Emir Can İğrek Kulalı hayranlarıyla buluştu

Kula Belediyesi tarafından bu yıl 3. defa gerçekleştirilen ve dün Mustafa Yıldızdoğan konseri ile başlayan Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde uzun yıllardır müzik dünyasının içinde olan ve eserleriyle milyonlarca hayranın kalbinde taht kuran Emir Can İğrek sahne aldı. Binlerce hayranıyla buluşan ve seslendirdiği eserlerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan meşhur şarkıcı Emir Can İğrek, yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kaldı. Yaklaşık 15 gün önce 12 şarkılık "Parti İptal" isimli albümünü dinleyicilerle buluşturan meşhur şarkıcı Emir Can İğrek, albümde yer verilen şarkıları da birer birer seslendirdi. Alanı dolduran binlerce vatandaş da İğrek’in şarkılarına eşlik etti.


Konser arasında sahneye çıkan Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, meşhur şarkıcı ve ekibine hediyeler takdim etti.

Emir Can İğrek Kulalı hayranlarıyla buluştu
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın