Demet Özdemir’in elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı! ‘Neden bu kadar pahalı?’

Özel yaşamıyla gündemden düşmeyen oyuncu Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı dizinin sezon finali yapmasıyla sezonu açtı. Dün akşam havuz başında çekilen pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayarak binlerce beğeni alan meşhur adın şıklığının bedeli gün yüzüne çıktı.

Demet Özdemir’in elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı! ‘Neden bu kadar pahalı?’

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde yaşamlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık iddiaları çıkan ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı:

Evliliğimizi bir süredir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas biçimde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Meşhur çift, 8 Mayıs'ta anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada'da avukatları ile beraber katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı 'Adım Farah' dizisinin sezon finali yapmasıyla ise geçtiğimiz hafta sezonu açarak yazı getirmişti.

Tatile devam eden 31 yaşındaki oyuncu, son olarak 15.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından havuz başında çekilen pozlarını peş peşe paylaştı. Beyaz, süper mini ve dekolteli elbisesiyle dikkat çeken Özdemir'e, kısa zamanda binlerce beğeni ve yorum geldi.

Meşhur adın gündem olan karelerinin sonrasında, şıklığının bedeli de gün yüzüne çıktı. 'Fenomenler Ne Giymiş?' isimli Instagram sayfasının haberine göre; Demet Özdemir'in meşhur bir tasarımcıya ait elbisesinin fiyatı 42 bin 701 TL. Oyuncunun tarzı hakkında, "Düz bir elbise, kesinlikle bu kadar etmez", "Neden mesela bu kadar pahalı?", "Demet güzel, elbise değil" gibi yorumlar yapıldı.

Demet Özdemir’in elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı! ‘Neden bu kadar pahalı?’
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın