Azra Akın müjdeli haberi verdi!

Eski Türkiye güzeli Azra Akın müjdeli haberi verdi. Pazar Sürprizi programında hamile olduğunu duyurdu.

Azra Akın müjdeli haberi verdi!

Eski Türkiye güzeli Azra Akın, sevilen bir isim olarak tanınır. 2017 yılında Atakan Koru ile evlenen Akın, 2018 yılında ilk çocuğu Demir'i kucağına almıştı. Şimdi ise heyecan verici bir haberle gündeme geldi: Azra Akın, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Azra Akın, sosyal medya hesabında Ömür Sabuncuoğlu ile bir fotoğrafını paylaşarak "Pazar Sürprizinde ilk kez açıklıyorum." notunu düşmüş ve takipçilerini heyecanlandırmıştı. Ardından bugün Show TV ekranlarında yayınlanan Pazar Sürprizi programında gerçek ortaya çıktı. Özel bir röportajda konuşan Akın, hamile olduğunu duyurdu.

Akın, röportajında eşi Atakan Koru ile bebek haberini aldıklarında yaşadıkları sevinci anlattı. "Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik" diyen Akın, hamilelik haberiyle Ağustos ayında ailece çıktıkları yaz tatilinde karşılaştığını söyledi. Bu mutlu haberi hemen aileyle paylaşma heyecanı yaşadığını da belirtti.

Hamileliğinin 4. ayında olduğunu ifade eden Azra Akın, bebeğin cinsiyetini bilmelerine rağmen sürpriz yapmak istediklerini söyledi. İlk çocukları Demir'in hamilelik sürecinde de cinsiyeti öğrenmek istemediklerini ve doğumda sürpriz yapmayı tercih ettiklerini belirtti.

Azra Akın müjdeli haberi verdi!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın