Aşk-ı Memnu'nun Aynur'u görenleri şaşırttı!

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Aynur karakteriyle hafızalara kazınan meşhur oyuncu Zerrin Nişancı’yı görenler kısa zamanlı şaşkınlık yaşıyor. Firdevs Yöreoğlu’nun ‘Domestik babaanne’ olarak tanımladığı Aynur Önal, dizi boyunca çile üzerine çile çekti. Sosyal medya kullanıcıları Aşk-ı Memnu’nun üstünden geçen ortalama 13 seneye rağmen, neredeyse hiç değişmeyen Zerrin Nişancı’ya övgülerini dile getirdi.

Aşk-ı Memnu'nun Aynur'u görenleri şaşırttı!

Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Taktik ve Nebahat Çehre'nin başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisinde Aynur Önal karakterine can veren Zerrin Nişancı seneler sonra tekrar gün yüzüne çıktı.

FİRDEVS YÖREOĞLU Tİ'YE ALMIŞTI

4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında Kanal D'de ekrana gelen bu fenomen dizinin sonrasında oyunculuk serüvenine devam eden başarılı oyuncu, birçok projede yer alsa da Firdevs Yöreoğlu'nun küçümsediği Aynur Önal karakteriyle hafızalara kazındı.

MEŞHUR OYUNCU SENELER SONRA GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Son olarak "Bir Küçük Gün Işığı" dizisiyle beyaz camda görünen Zerrin Nişancı daha sonra "Yargı" ve "İyilik" dizilerinde oynadı.

Aşk-ı Memnu'nun üstünden ortalama 13 sene geçmesine karşın neredeyse hiç değişmeyen Zerrin Nişancı'nın sırrı ise merak konusu oldu.

63 yaşındaki meşhur oyuncunun sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlara çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Sevenleri Zerrin Nişancı'ya "Guzellik ciddiyeti geçmiş", "Çok zarifsiniz", "Seni seviyorum güzellik" gibi yorumlar yaparak beğenilerini ifade etti.

Aşk-ı Memnu'nun Aynur'u görenleri şaşırttı!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın