adplus-dvertising

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

11 Haziran 2022, 17:17 tarihinde eklendi
Düzce’de bir mağaza kuruluşunun 1. yıldönümü nedeni ile ürünlerinde yüzde 50 ila 70 arasında indirim uygulayacağını duyan vatandaşlar, mağaza girişinde izdiham yarattı. Binlerce kişi mağazaya girerek alışveriş yapmak için birbirini ezince, devreye çevik kuvvet ekipleri girdi.
Takip et
Mağazada indirim izdiham oluşturdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Düzce’de bir mağaza kuruluşunun birinci yıldönümü nedeni ile ürünlerde indirime gideceğini duyurdu. 100 liralık kamp sandalyesini 20 liraya, 150 liralık ağaç lambaları 49 liraya, 750 liralık yemek tencere takımını 300 liraya ve birçok üründe yüzde 50 ila yüzde 70 arasında indirim yapacağını duyurmasının sonrasında mağazanın önünde sabah saatlerinde izdiham oluştu.

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

Mağazanın kapılarını açması ile beraber bir anda içeri girmek isteyen yüzlerce vatandaş indirimlerden faydalanmak için birbirini ezdi. Çevik Kuvvet ekiplerinin müdahalesi ile beraber izdihamın önüne geçilirken, mağaza işletmecisi Yakup Köroğlu, piyasadaki zamları bildiklerini ve halkı düşünerek bu şekilde bir kampanya yaptıklarını söyleyerek, “Düzce’de ki mağazamızı geçen yıl 17 günlük kapanmalara denk gelen süreç içerisinde açtık.

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

O dönemde pandemiden dolayı çok reklam yapamadık. Düzce halkı ile buluşamadık. Pandemi kuralları nedeni ile kampanyalarımızı sunamadık. Bu yıl 1. yıldönümümüz. Bu yıl de Düzce halkına ürünler ile kampanya yaptık. Şu anda piyasadaki zamları takip ediyoruz. Halkımızın alım gücünün düştüğünü biliyoruz. Bizde bunu düşünerek kampanyalar yaptık. İddiaları fiyatlar verdik. Açılışımıza özel bir gündü. Düzce halkına teşekkür ediyoruz. Çok güzel alaka gösterdiler ve kampanya olumlu geçiyor” şeklinde konuştu.

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

“Bu kadar yoğun olabileceğini düşünemedik”

Sabah saatlerinde oluşan yoğunluk ile birlikte gelişen izdihamın çevik kuvvet ekiplerince dağıldığını dile getiren Köroğlu, “Sabah biz bir yoğunluk olabileceğini düşündük. Ancak bu kadar yoğun olabileceğini düşünmedik. Bizde kendi çapımızda pandemi sürecinden antrenmanlıydık tedbir aldık. Barikatlar kurduk ama fiyatlarımız gerçekten iddialı olduğu için yoğunluk olunca buna müdahale edemedik. Giriş kapımız da sıkıntı oldu. Herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermemek için polisten yardım istedik. Sağ olsunlar da onlar geldi. Kalabalığı biraz daha düzene sokarak herhangi bir sıkıntı yaşamadan kampanyamızı yapmış olduk” ifadelerini kullandı.

Mağazada indirim izdiham oluşturdu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.