Maganda Kurşunu ile Vurulan 10 Yaşındaki Selin Cebeci Öldü, Organları 6 Çocuğa Umut Oldu

Balıkesir’de, bir eğlence mekanında çıkan çatışmada vurulan 10 yaşındaki Selin Cebeci 4 günlük yaşam mücadelesi kaybetti. Minik kızdan alınan organlar sıra bekleyen 6 çocuğa nakledilecek.

Balıkesir’de maganda kurşunu ile vurulan 10 yaşındaki Selin Cebeci, 4 günlük savaşını kaybetti ve hayata gözlerini yumdu. Minik kızın bağışlanan organları 6 çocuğa verilmek üzere operasyonla alındı.

POMPALI TÜFEKLE VURULDU

Acı olay 4 gün önce Balıkesir’in Erdek ilçesinde yaşandı. Serkan ve Sinem Cebeci çifti Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere Balıkesir’in Erdek ilçesine gitti. Kızlarını da yanlarına alarak bir eğlence mekanına giden çiftin hayatları kabusa döndü. Mekanda çıkan silahlı çatışmada E.T.’nin ateşlediği pompalı tüfekten çıkan bir mermi minik kıza isabet etti. Hemen hastaneye kaldırılan Selin hayat mücadelesi vermeye başladı. Bugün beyin ölümü gerçekleşen kız hayatını kaybetti.

MAGANDA TUTUKLANDI

Selin yoğun bakıma girdiğinde organlarını bağışlama kararı alan ailenin isteği doğrultusunda, beyin ölümü gerçekleşince operasyon yapıldı. Minik kızdan alınan organlar, nakil bekleyen 6 çocuğa verilecek. 2 kişinin ölüp 13 kişinin yaralandığı olay ile ilgili olarak, Selin’in ölümüne sebep olan E.T. isimli maganda ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı