Madonna’ya koronavirüs bulaştı, Testi pozitif çıktı!

Pop müziğin kraliçesi Madonna, sosyal medya hesabından koronavirüs antikor testi olduğunu ve sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Madonna, Instagram’da paylaştığı bir videoda yeni tip koronavirüs antikor testi yaptırdığını ve sonucunun olumlu çıktığını belirtti.

Karantina sürecinin başından beri, sosyal medya hesabı üstünden hayranlarıyla buluşan Madonna, “Geçen gün bir test yaptım ve antikora sahip olduğumu öğrendim” şeklinde konuştu. Meşhur şarkıcı Madonna, hayranlarıyla “Yarın otomobille uzun bir yolculuk yapacağım… Koronavirüslü havada nefes alacağım. Umarım güneş parlıyordur” mesajını paylaştı.

61 yaşındaki şarkıcı daha önce koronavirüsle mücadele kapsamında Bill ve Melinda Gates Vakfı’na 1 milyon dolar bağışlamıştı.

ANTİKOR TESTİ NEDİR?

Antikor testleri vücudun önceden Kovid-19’la karşılaşıp karşılaşmadığını ortaya çıkarıyor. ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, antikor testleri için “Pozitif test neticesi, vücudunuzda daha önceden Sars-CoV-2 virüsü kaynaklı bir enfeksiyon meydana geldiğini ortaya koyar” demişti.

Öte yandan vücutta antikor bulunmasının Kovid-19’a karşı ne derece bağışıklık sağladığı ile alakalı henüz kesin bir netice alınmadı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı