Madonna Sahne Saatini Habersiz Değiştirdi, Hayranı Dava Açacak

Madame X turnesinde olan Madonna, 17 Aralık'ta gerçekleşecek konserin saatini haber vermeden değiştirdi. Hayranı Nate Hollander, Madonna'ya dava açacak.
Takip et
Madonna Sahne Saatini Habersiz Değiştirdi, Hayranı Dava Açacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Madame X turnesinde olan ve yaptığı her hareketi ile gündem olan Madonna, bu sefer de 17 Aralık’ta gerçekleşecek olan konserinin saatini habersiz olarak değiştirdiği için gündeme geldi. Bu durum üzerine biletini iade etmek isteyen Nate Hollander, bilet iade talebine yanıt gelmeyince, dava açma yoluna gitti.

Magazin sitesi olan TMZ’de yer alan habere göre, Madonna 17 Aralık konserinin saatini haber vermeden 20:30’dan, 22:30’a erteledi. Bunun üzerinde konser için değeri 1024 dolar olan 3 bilet alan Nate Hollander, biletini iade etmek istedi. Para iadesi talebine yanıt alamayan Hollander, dava açma yolunu seçti.

Saat değişikliğinin kendisini rahatsız ettiğini dile getiren Hollander, “Bu erteleme dolayısıyla satın aldığım biletlerin değeri düştü.” ifadesini kullandı. Fox Business’de yer alan haberde ise Hollander’in bu durumdan rahatsız olan diğer bilet sahiplerine de haber verdiği ve toplu bir dava açılması yoluna gidileceği iddia edildi.

Madonna ya da organizatörden konu ile ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.