adplus-dvertising

Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, bir zamanlar beraber olduğu eski NBA oyuncusu Dennis Rodman'a kendisini hamile bırakması için 20 milyon Dolar teklif etmiş.
Takip et
Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen ve sesiyle kendi alanının en iyilerinden olan Madonna’nın, 1993 yılında ilişki yaşadığı eski NBA oyuncusu Dennis Rodman’a, kendisini hamile bırakması için 20 milyon Dolar teklif ettiği ortaya çıktı.

Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş

Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş Dennis Rodman

Bir radyo programına katılan Dennis Rodman, 1993 yılında Madonna’nın, kendisini Vegas’taki kumar masasından kaldırarak özel uçağıyla aldırdığını ve New York’a getirttiğini söyledi. New York’ta Madonna’dan bu teklifi aldığını söyleyen Rodman, aynı uçakla kumar masasına geri döndüğünü söyledi.

“YUMURTLAMA DÖNEMİMDEYİM, BENİ HAMİLE BIRAK”

Dennis Rodman, Madonna’nın kendisine “Yumurtlama dönemimdeyim, beni hamile bırak.” dediğini fakat bunu anlayamadığını söyledi. Madonna’nın şuanda 22 yaşında olan kızının da büyük ihtimalle böyle bir anlaşmadan olduğunu söyleyen Rodman, teklifi kabul etmediğini söyledi.

Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş Madonna – Dennis Rodman

Chicago Bulls’un efsane oyuncusu Dennis Rodman, bu itirafıyla dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Madonna’dan ise konuya dair bir açıklama henüz gelmedi. Ünlü çift sadece 2 ay beraber olmuşlardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.