Madonna, O İsme Hamile Bırakması İçin 20 Milyon Dolar Vermiş

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, bir zamanlar beraber olduğu eski NBA oyuncusu Dennis Rodman'a kendisini hamile bırakması için 20 milyon Dolar teklif etmiş.

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen ve sesiyle kendi alanının en iyilerinden olan Madonna’nın, 1993 yılında ilişki yaşadığı eski NBA oyuncusu Dennis Rodman’a, kendisini hamile bırakması için 20 milyon Dolar teklif ettiği ortaya çıktı.

Dennis Rodman

Bir radyo programına katılan Dennis Rodman, 1993 yılında Madonna’nın, kendisini Vegas’taki kumar masasından kaldırarak özel uçağıyla aldırdığını ve New York’a getirttiğini söyledi. New York’ta Madonna’dan bu teklifi aldığını söyleyen Rodman, aynı uçakla kumar masasına geri döndüğünü söyledi.

“YUMURTLAMA DÖNEMİMDEYİM, BENİ HAMİLE BIRAK”

Dennis Rodman, Madonna’nın kendisine “Yumurtlama dönemimdeyim, beni hamile bırak.” dediğini fakat bunu anlayamadığını söyledi. Madonna’nın şuanda 22 yaşında olan kızının da büyük ihtimalle böyle bir anlaşmadan olduğunu söyleyen Rodman, teklifi kabul etmediğini söyledi.

Madonna – Dennis Rodman

Chicago Bulls’un efsane oyuncusu Dennis Rodman, bu itirafıyla dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Madonna’dan ise konuya dair bir açıklama henüz gelmedi. Ünlü çift sadece 2 ay beraber olmuşlardı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı