Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!

Efsane şarkıcı Madonna, Jimmy Fallon’ın sunduğu Tonight Show’a katıldı. 63 yaşındaki şarkıcı programın ortasında bir anda masanın üstüne atlayıp, eteğini kaldırdı. Neye uğradığını şaşıran programın sunucusu, Madonna’nın kalçasını kapatmak için ceketi çıkarıp üstünü örttü.
Takip et
Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Madonna geçtiğimiz gece Jimmy Fallon’un sunduğu The Tonight Show programına katıldı. 63 yaşındaki şarkıcı programın ilerleyen dakikalarında bir anda sunucunun masasının üzerine atlayarak eteğini kaldırdı.

Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!Neye uğradığını şaşıran programın sunucusu Jimmy Fallon, ceketini çıkararak Madonna’nın üstünü örtmeye çalıştı. Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!63 yaşındaki şarkıcı, Madame X belgeselini tanıtmak için Jimmy Fallon’un konuğu olarak programa çıktı. Madonna’nın ilerleyen dakikalarda yaptığı hareketler hem stüdyodaki konukları hem de sunucuyu hayrete düşürdü. Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!Jimmy Fallon, Madonna’ya belgeseli izleyenlerin ne bulacağını sorması üstüne sanatçı, “Sanat yaşamımızda mühimdir. İnsanların bunu yeterince vurguladığını düşünmüyorum. Yazar James Baldwin’den gerçekten ilham alıyorum.” şeklinde konuştu. Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!Madonna sözlerine şu şekilde devam etti: “Şov için büyük bir ilham kaynağıydı ve şovda tekrar tekrar alıntıladığım şeylerden biri de sanatçıların huzuru bozmak için burada olmaları. Ve umarım bu öğleden sonra yalnızca sizin huzurunuzu değil, gösteriyi izlerken insanların huzurunu da bozmuşumdur. Ama bunu en iyi biçimde söylüyorum.” Madonna, canlı yayının ortasında eteğini kaldırıp kalçasını gösterdi!Madonna aniden koltuğundan kalktı ve sunucunun masasına doğru ilerledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.