adplus-dvertising

Madde bağımlısı genç, 85 yaşındaki anneannesini dövdü, kız kardeşi isyan etti

Bursa’nın Karacabey ilçesinde madde bağımlısı genç, tartıştığı 85 yaşındaki alzheimer hastası anneannesini ve kız kardeşini defalarca yumruklayarak darp etti. Şanssız anneanne ambulansla hastaneye kaldırılırken, hızını alamayan bağımlı genç evin altını üzerine getirip kırılmadık eşya bırakmadı.
Takip et
Madde bağımlısı genç, 85 yaşındaki anneannesini dövdü, kız kardeşi isyan etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, 2 sene önce uyuşturucu madde kullanmaya başlayan 30 yaşındaki bir çocuk babası E.K., eşinin evi terk etmesiyle beraber Karacabey’de bulunan yakınlarıyla yaşamaya başladı. Ailesinin bütün gayretine karşın hiçbir tedavi taktiğini kabul etmeyen E.K. son dönemlerde sıklaşan uyuşturucu krizleri nedeniyle ailesine ve çevresine zarar vermeye başladı.

Madde bağımlısı genç, 85 yaşındaki anneannesini dövdü, kız kardeşi isyan etti

Bağımlı genç uyuşturucu meselesi yüzünden çıkan son münakaşada evin en büyüğü 85 yaşındaki anneannesini yumruklayarak feci biçimde darp etti. Alzheimer hastası yaşlı kadın yaralanınca ambulansla hastaneye kaldırıldı. Etrafına ölüm tehditleri savuran madde bağımlısı E.K. gözü dönmüş halde evde ne kadar eşya varsa tamamını kırıp döktü ve daha sonra evden ayrıldı. Evin harabeye dönen halini ve zarar gören araba ile eşyaları cep telefonu ile kayda alan aile E.K.’den şikayetçi oldu fakat herhangi bir sonuç alamadı.

“Çemberimiz çok daraldı. Ne olur biri yardım etsin”

Bağımlı E.K.’nin kız kardeşi A.K., uyuşturucu batağına saplanmış ağabeyini o bataktan çıkarabilmek için verdikleri mücadeleyi ve madde etkisine giren ağabeyinin yaptıklarını anlattı. A.K. madde kullanan erkek kardeşinin kriz anında evdeki eşyalara zarar vermekle kalmayıp etrafındaki herkesi ölümle tehdit ettiğini belirtti.

Madde bağımlısı genç, 85 yaşındaki anneannesini dövdü, kız kardeşi isyan etti

Henüz 30 yaşında olan ağabeyi E.K.’nin yakın çevresinde uysal, iyi niyetli ve arkadaş canlısı olarak tanındığını anlatan A.K. “Ağabeyim yasaklı madde ile tanıştıktan sonra saldırgan tavırlarıyla etrafa korku saçmaya başladı. 2 senedir bu batağın içerisinde ve kesinlikle tedavi olmayı kabul etmiyor. Son meydana gelen olayda 85 yaşındaki yatalak alzheimer hastası olan anneannemizi acımasızca yumruklayarak darp etti. Hızını alamayıp evde ne kadar eşya varsa kırıp döktü. 2 çocuğumu geçindirdiğim dikiş makinem vardı. Kullanılmaz hale getirdi. Mutfaktaki ankastre ne kadar eşya varsa tamamını kırdı. Kapının önündeki otomobilin camlarını kırdı. Biz, verdiği zararları onarmaya uğraşırken üstüne bir de arayıp ölümle tehdit etti. Bize karşı çok büyük öfkesi var. Esasında özünde bu şekilde biri değil. İyi birisi ama o yasaklı maddeyi kullandığında tam bir canavara dönüşüyor. Hiçbir şeyi gözü görmüyor. 5 aylık çocuğu vardı. Eşini de darp ettiği için ayrıldılar, aile düzenini bozdu. Benim çocuklarıma da çok düşkün olmasına karşın onları bile gözü görmüyor. Çok tedirginiz. Dışarıya çıkamıyoruz. Acaba bir yerden çıkar mı diyerek çok korkuyoruz. 6 yaşındaki çocuğumu okula götüremiyorum. Babam geliyor, köyden onunla beraber götürüyoruz. Gitmediğimiz yer kalmadı. Canımıza yetti. Polise, jandarmaya, savcılığa her yere gittik. Her yere başvuru ettik ama hiçbir biçimde netice alamadık. Bizim bekleyecek zamanımız kalmadı. Çemberimiz çok daraldı. Abim artık çığırından çok çıkmış vaziyette. Halüsinasyon görüp olmayan şeyleri olmuş gibi anlatıyor. Özünde çok çok iyi birisi ama o madde bizim evimizi ailemizi ocağımızı dağıttı. Ne olur birileri artık sesimizi duyup bize yardım etsin. Bu beladan kurtulmak istiyoruz” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.