Maaşını Alamayan İşçi, Kepçeyle Beraber Polisi de Kaçırdı

Denizli'de Sıddık K. isimli şahıs, çalıştığı firmadan parasını alamadığını öne sürerek firmaya ait iş makinesini kaçırdı. Gözü dönmüş işçi, bu esnada kendisini durdurmak için makinenin üzerine çıkan polis memuruyla 4 kilometre yolculuk yaptı.
Maaşını Alamayan İşçi, Kepçeyle Beraber Polisi de Kaçırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çalıştığı inşaat firmasından parasını alamadığını öne süren işçi, ilginç bir eyleme başvurdu. Firmaya ait iş makinelerinden biri kaçıran şahıs, bu esnada kendisini durdurmak için makineye binen polis memurunu da kendisiyle beraber götürdü. Ekipleri harekete geçiren olayda, gözü dönmüş vatandaş, 4 kilometre sonra durdurulabildi.

Olay Denizli-İzmir karayolu üzerinden Sarayköy ilçesi yakınlarından meydana geldi. Bir süredir çalıştığı inşaat firmasından parasını alamadığı belirten Sıddık K. isimli şahıs, gözüne firmanın önünde duran iş makinesini kestirdi. Olay yerine çağrılan ekiplerin ikna etmeye çalıştığı şahıs, iş makinesini çalıştırıp harekete geçti. Bu esnada polis memurlarından biri şahsın yanına binerek ikna etmeye çalıştı. 4 kilometre boyunca iş makinesinin üzerinde giden ikili, bir süre sonra işlek caddede durdu.

İFADESİNİ ALIP SERBEST BIRAKTILAR

İş makinesinin üzerindeki polis memuru tarafından ikna edilen vatandaş, sorgusu alınmak üzere emniyete götürüldü. Sıddık K.’nin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma ise devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.