Lütfü Türkkan’ın kızından tepk çeken paylaşım

Yılbaşında evinde verdiği parti ile gündeme gelen İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan, bu kez de sirenli bir araçla emniyet şeridinden hızla gittiği görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. Dilara Türkkan'ın paylaştığı görüntüler büyük tepki çekerken, bir sonraki gönderisine 'Yetişirim demiştim' diye not düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın modacı kızı Dilara Türkkan, geçtiğimiz yılbaşında Çengelköy’deki evinde verdiği yılbaşı partisiyle gündeme gelmişti.

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün babasının Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sarıkla gelmesini eleştiren İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın modacı kızı Dilara Türkkan’ın Instagram hesabından naklen yayınladığı parti çok konuşulmuştu.

Lütfü Türkkan’ın kızından tepk çeken paylaşım

YİNE GÜNDEMDE…

Dilara Türkkan bu kez emniyet şeridinden siren sistemli bir araçla hızla gittiği ve trafiği ihlal ettiği görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.

Paylaşımına arkadaşlarını da etiketleyen Dilara Türkkan’ın İYİ Partili milletvekili babası Lütfü Türkkan’ın forsunu kullanarak emniyet şeridini kullandığı değerlendirildi.

Dilara Türkkan’ın bir sonraki paylaşımına ise etiketlediği arkadaşlarıyla fotoğrafını koyarak ‘Yetişirim demiştim’ demesi dikkat çekti.

ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU
Tepki çeken videosunun altına yorum yapan Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, “Ah örnek olması gerekenler bunlar. Seçilmişler. Kılavuzu karga olursa birinin sonu malum” diyerek eleştirisini dile getirdi.
Dilara Türkkan’ın gelen tepkiler sonrasında Instagram hesabını kapattığını söyleyen gazeteci Ersoy Dede ise “Lütfü Bey’in kızı instagram hesabını kapatmış.
Dediklerine göre Lütfü Bey kızına çok kızmış.. Yapmayın Lütfü Bey, kızmayın çocuğa.. Sonuçta biz ne verirsek öyle yetişiyor çocuklarımız..” diye yazdı.

Lütfü Türkkan’ın kızından tepk çeken paylaşım

Lütfü Türkkan’ın kızından tepk çeken paylaşım

ERKEK DANSÖZ OLAYIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ
Dilara Türkkan, son olarak Çengelköy’deki evinde düzenlediği yılbaşı partisi ile gündeme gelmişti. Partide kadın kılığına girmiş bir erkeğin dans etmesi dikkat çekmiş, görüntüler kısa sürede sosyal medyayı sallamıştı.

Lütfü Türkkan’ın kızından tepk çeken paylaşım

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı