adplus-dvertising

Lütfü Savaş: ‘Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır’

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş, “Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır” şeklinde konuştu.
Takip et
Lütfü Savaş: ‘Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş, D-Smart’ta yayınlanan Futbol Smart programına misafir oldu. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Savaş, Hatayspor’un önümüzdeki sezonlarda uygulayacağı stratejilerden bahsetti.

Lütfü Savaş: ‘Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır’

Lütfü Savaş: “Bu yıl tekrardan yapılanma yapacağız”

Hatayspor’u kendi kendine yeten bir takım yapmak istediklerini belirten Lütfü Savaş, “Bu sezonu ortalarda bitiriyoruz. Hedefimiz ilk 10’du. Geçen yıla göre biraz başarısız olduğumuz görülüyor. Sorumluluk benden itibaren hepimize aittir. Bize tecrübe gerekiyor, daha iyi hazırlanıp daha başarılı olacağız. Bu yıl tekrardan yapılanma yapacağız. Amacımız hem ligde kalıcı olmak, hem kendi kendine yeten bir takım olmak, hem de önümüzdeki seneler için başarılı olacak adımları atmak. Altyapı ve tesisleşmede Ajax sistemini Hatay’da uygulamak istiyoruz. Altyapı oyuncuları ile A takım oyuncuları aynı yerde vakit geçirecekler. Çok para edecek oyuncumuz olursa yollarımızı ayırabiliriz. Hem yurt içinden hem yurt dışından gelecek vaat eden oyuncuları transfer edeceğiz. Önümüzdeki sezon ilk hedefimiz ayakta kalmak olacak” ifadelerini kullandı.

“Avrupa’ya gideceğim derse önünü kapatmayız”

Teknik direktör Ömer Erdoğan’ın akıbeti hakkında gelen soruları da cevaplayan Savaş, “Ömer Erdoğan ne kadar istiyorsa Hatayspor’da kalır. Eğer Avrupa’ya gideceğim derse önünü kapatmayız. Adama Traore’nin sözleşmesi bitiyor. Opsiyonu bitti. Eğer kalmak isterse anlaşırız ama şu an serbest kalacak gibi duruyor. 3 sene sonra Avrupa’da yarışan bir Hatayspor göreceksiniz” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.