Lupin 2. sezon ne zaman? Netflix Lupin 2. sezon tarihini açıkladı

Fransız roman karakteri olan Arsene Lupin’in maceralarından esinlenilen yeni Netlix dizisi Lupin oldukça beğenildi. Mini dizi olarak yayınlanan Lupin’in ilk sezonu yalnızca 5 bölümdü. Netflix platformunun sevilen dizisi Lupin 2. sezon ne zaman sorusuyla gündemde. Netflix Lupin dizisi için yeni sezon tarihini duyurdu! Peki, Lupin 2. sezon ne zaman?
Takip et
Lupin 2. sezon ne zaman? Netflix Lupin 2. sezon tarihini açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Lupin dizisi, 1905’te yayımlanan ve Fransız yazar Maurice LeBlanc’ın kaleme aldığı romandan esinlenerek oluşturuldu.

Netflix’in sevilen dizisi Lupin, yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pek çok kişi Lupin 2. sezon ne zaman sorusunu araştırıyor.  İlk andan itibaren diziyi seven izleyiciler ikinci sezonu da iple çekiyor. Peki, Lupin 2. sezon ne zaman?

Lupin 2. sezon ne zaman?

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen ve varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını isteyen kibar hırsız Assane Diop’un maceralarını anlatan Lupin dizisinde 2. sezon tarihi belli oldu. Dizi hayranlarını sevindiren haber Netflix’ten geldi. Netflix’in sevilen dizilerinden Lupin’in 2. sezonu heyecanla bekleniyordu. Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvıyor.

Lupin 2. kısım 11 Haziran’da yayınlanacak. Netflix’in resmi instagram hesabından yapılan paylaşım şu şekilde: “Fransa’nın en çok aranan beyefendisi geri döndü. Lupin 2. kısım 11 Haziran’da geliyor.”

View this post on Instagram

A post shared by Netflix Türkiye (@netflixturkiye)

Lupin ne anlatıyor?

Lupin dizisi konu bakımından oldukça ilgi çekici diyebiliriz. Dizide aksiyon hiç hız kesmiyor. Dizi aslında bir intikam hikayesi üzerine kurulu. Dizide; ana karakter Assane Diop‘un babasının intikamı almak için mücadele etmesi anlatılıyor. Assane Diop‘un babası yıllar önce haksız yere hapis yatıyor. Assane Diop ise babasının intikamını almak için, babasına bunu yapanlardan intikam almaya çalışıyor. İlk sezonu 5 bölümden meydana gelen Lupin’de Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.