Lüks Sitede Şüpheli Hemşire Ölümü

İstanbul Beylikdüzü’nde lüks bir sitenin bahçesinde, gece saatlerinde bir kadın cesedi olduğu fark edildi. Polis ekiplerini arayan site sakinleri, olay yerine gelen polis ekiplerinin incelemeleri ve kimlik tespiti sonucunda ölen kişinin komşuları 76 yaşındaki Sabahat Tekinay isimli hemşire olduğunu öğrendiler.

İstanbul Beylikdüzü’nde Büyükşehir Mahallesi’ndeki Büyükşehir Konutları’nda dün, gece saatlerinde bir kadın cesedi bulundu. Bahçede görülen cesedin kime ait olduğu ise polis ekiplerinin incelemesi sonucu ortaya çıktı. Olay yerine gelen site sakinleri de kadının kimliğini tespit ettiler.

ÖLEN KADIN SİTE SAKİNİ ÇIKTI

Site sakinlerinin ve polisin de teşhisiyle kimliği öğrenilen kadının 76 yaşındaki hemşire Sabahat Tekinay olduğu tespit edildi. Yaşlı kadının ölümüyle alakalı inceleme başlatan polis ekipleri sitenin güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yaşlı kadının hemşire olduğu ve faal olarak mesleğini icra ettiği bilgisine ulaşıldı.

”CİNAYET ŞÜPHESİ” İNCELENİYOR

Yaşlı kadının vücudunda incelemelerde bulunan sağlık ekipleri herhangi bir darp ve kan izine rastlamazken, cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan yaşlı kadının kesin ölüm sebebi, bu rapor sonucunda ortaya çıkacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı