Lukaku’ya Irkçılık Yapan Yorumcu Özür Diledi!

İtalya Serie A ekiplerinden İnter'de forma giyen yıldız forvet Romelu Lukaku'ya yaptığı ırkçı söylem sonucunda işten kovulan yorumcu Luciano Passirani özür diledi.

İtalya Serie A ekiplerinden İnter’de forma giyen yıldız forvet Romelu Lukaku’ya yaptığı ırkçı söylem sonucunda işten kovulan yorumcu Luciano Passirani özür diledi. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United’dan yaz transfer döneminde İtalya Serie A ekiplerinden İnter’e transfer olan Belçikalı forvet oyuncusu Romelu Lukaku’ya söylediği ırkçı söylemlerin ardından işinden kovulan yorumcu Luciano Passirani özür diledi. TV programında söylediği Passirani, “Serie A’da Lukaku gibi bir oyuncuyu başka hiçbir takımda görmedim. Onu çok beğeniyorum çünkü ligin en güçlüsü. Bu tip futbolcular, skor yükünü çeken ve takımı sürükleyen isimler. Onunla birebir kalırsanız ölürsünüz. Ancak yemesi için 10 muz verdiğiniz takdirde sağ kalabilirsiniz.” cümleleri büyük tepki çekmişti.


LUKAKU’DAN ÖZÜR DİLEDİ

talya Serie A ekiplerinden İnter’e transfer olan Belçikalı forvet oyuncusu Romelu Lukaku’ya söylediği ırkçı söylemlerin ardından işinden kovulan yorumcu Luciano Passirani özür diledi. Passirani, “Bugün hayatımın en kötü gününü geçiriyorum. Pek çok kişi beni aradı. Söylemeyi istemezdim bunları ama sarf ettim. Çok üzgünüm. Ben ırkçı değilim. Lukaku’dan şahsen özür dilemek isterim. Gece ne uyudum ne de bir şey yiyebildim.” ifadeleriyle pişmanlığını dile getirdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı