Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor

17 yaşında lotoyu tutturup İngiltere’nin en genç milyoneri olan Jane Park, şimdi çıplak fotoğraflarını satarak geçiniyor.

17 yaşındayken İngiltere’de lotoyu tutturan ve ülkenin en genç milyoneri olan Jane Park, tüm parasını estetik operasyonlara harcayarak bir zamanlar İngiltere’nin gündemine oturmuştu.

Şimdi 26 yaşında olan Jane Park, geçimini sağlayabilmek için çektiği çıplak fotoğraflarını satmaya başladı. Henüz 17 yaşında gelen zenginlikle lüks bir yaşam sürmeye başlayan Park, zamanla psikolojik sorunlar yaşamaya başladı. Bir süre sonra da vücudunu beğenmemeye başlayan genç kadın sürekli estetik operasyon geçirmeye başladı.
Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor

1500 ABONESİ VAR

Kazandığı paranın neredeyse tamamını estetik operasyonlara ve yaşadığı lüks hayata harcayarak bitiren Jane Park, şimdilerde internet üzerinden çıplak fotoğraflarını satıyor. Aylık abonelik üzerine çalışan sitede eski milyonerin bin 500 abonesi bulunuyor.

Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor Loto Milyoneri Çıplak Fotoğraflarını Satarak Geçiniyor

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı