adplus-dvertising

Lord Voldemort Tuvalet Kabininde Hostesle Basıldı

İngiliz aktör Ralph Fiennes, Qantas Havayolları'nda yaptığı yolculuk sırasında bir hostesle tuvalet kabininde ilişkiye girdi. Tuvalet kabininde basılan aktör ''Düşündüğünüz şey olmadı'' dese de gerçek sonradan ortaya çıktı.
Takip et
Lord Voldemort Tuvalet Kabininde Hostesle Basıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Harry Potter serisinin en önemli karakterlerinden ”Lord Voldemort”a oyunculuğuyla hayat veren Ralph Fiennes, Qantas Havayolları’nda yaptığı yolculuk sırasında rezalet bir olayın yaşanmasına neden oldu. Yolcuların tuvalette bir hostesle ilişkiye girerken bastığı ünlü aktör, ”Düşündüğünüz şeyi yapmadım.” diyerek kendisini savundu.

GERÇEK SONRADAN ORTAYA ÇIKTI

Hostesle beraber tuvalette basılan ünlü oyuncu, suçlamaları kabul etmedi. Fakat hostesin, arkadaşlarına yaşadığı olayı anlatması, ünlü aktöre ”10 üzerinden 10 puan verdim” demesi sonrası ilişkiyi itiraf etmesiyle gerçek ortaya çıktı.

Ünlü aktör Ralph Fiennes ile uçaktan indikten sonrada sürekli buluştuklarını ve birçok defa beraber olduklarını ifade eden hostes, ünlü aktörün, ”Düşündüğünüz şey olmadı.” cümlelerini yalanlamış oldu. Konuyla alakalı ünlü aktörden bir açıklama gelmemesi ise hostesin ifadelerinin doğru olma ihtimalini arttırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.