Loki’nin 6. bölümü ne zaman çıkacak?

Disney dijital platformunun Marvel filmleri ve Star Wars filmleri ile büyük başarı yakalayan firmanın yeni dizisi Loki birçok kişi tarafından oldukça çok sevildi. İnsanlar Loki’nin 6. bölümü olan ve son bölümünün ne zaman geleceğini merak etmeye başladı.
Takip et
Loki’nin 6. bölümü ne zaman çıkacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Netflix’in yakaladığı başarıdan sonra birçok büyük film yapım şirketi de kendilerine platform kurmaya başladı. Özellikle pandemi döneminde sinemalar bütün dünyada kapalı olduğundan dolayı firmalar bu platformlara daha çok ilgi gösterdi. Apple ve Amazon gibi aslında film stüdyosu olmayan firmalar bile bu sektöre girerken Disney’in girmemesi beklenemezdi zaten.

Disney’de ülkemizde henüz faaliyet göstermese de ABD’de Disney+ isimli platformunu çıkarmıştı. Bu platformda şüphesiz en çok izlenen diziler Star Wars ve Marvel dizileri oldu. Özellikle Mandolorian’da yakaladıkları başarı sayesinde birçok kullanıcının ilgisini çeken platform son zamanlarda ise Marvel dizileri ile gündemde.

Wanda Wision ile çok farklı bir boyuta taşınan Marvel evreni daha sonra The Falcon and The Winter Soldier dizisi ile o kadar büyük bir başarı elde edememişti. Ancak Loki dizisiyle tekrardan büyük bir yükselişe geçmiş durumda. Şüphesiz Marvel dizilerinin belli bir kitle tarafından nasıl olursa olsun izleneceği ortada. Ancak Wanda Wision ve Loki dizileri çok farklı bir boyutlara taşıdı.

Özellikle Loki hem sevilen karakter olmasından dolayı hem de ana evrende öldüğünden dolayı büyük bir ilgi ile karşılandı. Dizi bu ilgiyi boşa çıkarmayarak oldukça kaliteli bir hikayeyi izleyicilerine izletiyor. Ancak 6 bölümden oluşacak olan dizinin son bölümüne geldik çattık. Sezon finali yapacak olan dizinin son bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise oldukça çok merak ediliyor.

Loki’nin 6. bölümü ne zaman çıkacak?

Dizinin son bölümü 14 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.